امروز: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر «نواب قائدی»: شورای شهر شیراز از حضور سرمایه‌گذاران در مناطق شهری استقبال می‌کند

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورای اسلامی در شهرداری منطقه هفت در نشست با یاوران شورای این منطقه و با تاکید بر حمایت از حضور سرمایه‌گذاران در مناطق شهری، گفت: در کنار اجرای پروژه‌های عمرانی تلاش خود را به پروژه‌های اثرگذاری معطوف می‌کنیم که رشد و شکوفایی منطقه را در پی خواهد داشت.

دکتر« نواب قائدی» با اشاره به اینکه تکمیل پروژه بزرگراه مولوی نقشی حیاتی در احیای منطقه هفت شهرداری خواهد داشت، تصریح کرد: سعی ما بر این است با کمک و همراهی یاوران شورا و تعامل با مالکان منطقه این پروژه را به سرانجام برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه قصر ابونصر و برم دلک در منطقه هفت شهرداری از جمله ظرفیت‌ها و مفاخر تاریخی این منطقه به شمار می‌آید، بیان داشت: احیای این آثار تاریخی سبب مراجعه هرچه بیشتر گردشگران به منطقه و رفع بسیاری از مشکلات آن می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک در ادامه وجود یاوران شورا را ظرفیتی ارزشمند برای شهر قلمداد و ابراز امیدواری کرد: با کمک یاوران شورا بتوان گره‌ای از مشکلات مردم گشود.

قائدی با اشاره به اینکه برای رصد و پیگیری درخواست‌ها و نیازهای مردم بازدیدهای مستمری از محلات انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: در این بازدیدها موارد مورد تاکید دسته‌بندی و اولویت‌بندی شده و تا حصول نتیجه در شهرداری و کمیسیون پیگیری خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ایجاد انگیزه برای حضور و مشارکت سرمایه‌گذاران در اجرای پروژه‌های شهری در منطقه هفت شهرداری تاکید کرد و افزود: در این راستا شورای شهر و شهرداری، دست سرمایه‌گذارانی که سرمایه خود را برای توسعه و رونق و آبادانی منطقه و شهر سوق دهند به گرمی می‌فشارد.

او خاطرنشان کرد: این یک تعامل برد برد است چرا که هم توسعه و پیشرفت شهر را به همراه خواهد داشت و هم سرمایه‌گذاران به سود قابل قبولی دست خواهند یافت.

 دکتر «قاسم مقیمی»: خدمت‌رسانی شهرداری به مردم منطقه هفت مشهود است

دکتر «قاسم مقیمی» رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و ناظر پیشین شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه هفت شهرداری نیز با اشاره به اینکه تلاش‌های خوبی در جهت رشد و توسعه منطقه صورت گرفته است، گفت: زحمات شهرداری منطقه در حوزه‌های مختلف خدمات‌رسانی مشهود است.

وی همراهی خوب یاوران شورا با مدیریت شهری در ارائه خدمات به مردم را قابل تقدیر دانست و اضافه کرد: در این شرایط سخت اقتصادی، خدمت کردن به مردم از خودگذشتگی، ایثار و فداکاری می‌خواهد که در این راستا تلاش بی‌مزد و منت یاوران شورا در خدمت به مردم ستودنی است.

مقیمی با اشاره به موقعیت جغرافیایی منطقه هفت شهرداری و با تاکید بر اینکه کارکردن در این منطقه کمی متفاوت از سایر مناطق شهری است، تصریح کرد: این شرایط هرگز از انگیزه یاوران شورا در این منطقه کم نکرده است.

شهردار منطقه هفت: پروژه‌های عمرانی منطقه ظرفیتی برای جذب گردشگر است

مهندس «سعید معصومی» شهردار منطقه هفت نیز در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در منطقه ارائه کرد و گفت: خدمات رسانی و اقدامات صورت گرفته در منطقه هفت شهرداری شیراز بر اساس برنامه‌ریزی و برنامه‌های تدوین شده از سوی این شهرداری بوده است.

وی به همخوانی و تناسب این خدمات با نیازهای منطقه اشاره کرد و با بیان اینکه پروژه‌های مختلفی در این منطقه از شهر اجرا و یا در دست اجرا است، اضافه کرد: پروژه برم دلک و قصر ابونصر از جمله پروژه‌های شاخص این منطقه هستند که می‌توانند پتانسیل خوبی در جذب گردشگر برای شهر شیراز و توسعه منطقه محسوب شوند.

وی اظهار داشت: همه تلاش ما بر این است که پروژه‌های عمرانی در این منطقه به بهترین نحو و با بهترین کیفیت اجرا و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

شهردار منطقه هفت شیراز وجود یاوران شورا را بازوانی اجرایی برای منطقه دانست و افزود: در طول سال جلسات خوبی با یاوران شورا برگزار شده و با کم رنگ شدن ویروس کرونا و مساعد شدن شرایط از وجود یاوران شورا در منطقه بیشتر بهره خواهیم برد.

گفتنی است در این جلسه یاوران شورا نیز به بیان موارد و درخواست‌ها و مطالبات مردم پرداختند و در پایان از تلاش‌ها و زحمات دکتر مقیمی در این منطقه تقدیر شد.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲:۰۹

دیدگاه های شما