امروز: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

شورای اسلامی شهر شیراز

نشست مشترک ناظر شورای شهر شیراز در منطقه چهار شهرداری با یاوران شورای محلات برگزار شد

نشست مشترک دکتر «لیلا دودمان» عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه چهار شهرداری شیراز با یاوران شورای محلات این منطقه با حضور شهردار و دیگر مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» عضو شورای شهر و ناظر در منطقه چهار پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات محلات را در اولویت امور دانست و به همکاری و همراهی هر چه بیشتر یاوران شورا محلات با شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد.

وی اظهار داشت: از یاوران شورا به عنوان معتمدین مردم و بازوی توانمند شهرداری در سطح محدوده منطقه چهار در محلات درخواست دارم تا همواره مشکلات مردم را انتقال داده و با جدیت پیگیر حل آنها باشند و وظیفه خود میدانم به جد پیگیر مطالبات تا زمان رسیدن به نتیجه باشم.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به وسعت بسیار زیاد منطقه چهار و دارا بودن  ۲۱ محله با اظهار امیدواری کرد: با همراهی و همفکری شهروندان و یاوران شورا به عنوان نمایندگان مردم در محلات که نقش ارزشمندی را ایفا می‌کنند  بتوانیم در جهت نیل به اهداف قدم برداشته و نیازهای محلات را برطرف کنیم.

دودمان در ادامه به بازدید از محلات منطقه به صورت مستمر با حضور یاوران شورای محلات اشاره کرد و افزود: این بازدیدها به صورت هفتگی و مستمر و محله به محله در منطقه چهار انجام خواهد شد تا بتوان  مشکلات و مسائل مربوط به محلات را از این طریق شناسایی و با برنامه ریزی های دقیق و اثر بخش با اولویت‌بندی در رفع آنها تلاش کرد.

مهندس «سروی» شهردار منطقه چهار شهرداری شیراز نیز در این نشست مشترک گزارشی از عملکرد منطقه ارائه داد و گفت: شهرداری در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت خود و جلب رضایت شهروندان نیاز به همکاری و همفکری یاوران شورا به عنوان نمایندگان قانونی مردم در محلات دارد.

وی یادآور شد: یاوران محلات با همکاری خود به نوعی شهرداری را در حل مشکلات مردم یاری رسانده و این تعامل زمینه شکوفایی و پیشرفت شهر را فراهم می‌کند.

گفتنی است در خاتمه این جلسه یاوران شورای اسلامی محلات با معرفی خود درخواست‌های مربوط به محلات را مطرح کردند.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۲۶:۰۹

دیدگاه های شما