امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نشست مشترک ناظر شورای شهر شیراز در منطقه چهار شهرداری با یاوران شورای محلات برگزار شد

نشست مشترک دکتر «لیلا دودمان» عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه چهار شهرداری شیراز با یاوران شورای محلات این منطقه با حضور شهردار و دیگر مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» عضو شورای شهر و ناظر در منطقه چهار پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات محلات را در اولویت امور دانست و به همکاری و همراهی هر چه بیشتر یاوران شورا محلات با شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد.

وی اظهار داشت: از یاوران شورا به عنوان معتمدین مردم و بازوی توانمند شهرداری در سطح محدوده منطقه چهار در محلات درخواست دارم تا همواره مشکلات مردم را انتقال داده و با جدیت پیگیر حل آنها باشند و وظیفه خود میدانم به جد پیگیر مطالبات تا زمان رسیدن به نتیجه باشم.

این عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به وسعت بسیار زیاد منطقه چهار و دارا بودن  ۲۱ محله با اظهار امیدواری کرد: با همراهی و همفکری شهروندان و یاوران شورا به عنوان نمایندگان مردم در محلات که نقش ارزشمندی را ایفا می‌کنند  بتوانیم در جهت نیل به اهداف قدم برداشته و نیازهای محلات را برطرف کنیم.

دودمان در ادامه به بازدید از محلات منطقه به صورت مستمر با حضور یاوران شورای محلات اشاره کرد و افزود: این بازدیدها به صورت هفتگی و مستمر و محله به محله در منطقه چهار انجام خواهد شد تا بتوان  مشکلات و مسائل مربوط به محلات را از این طریق شناسایی و با برنامه ریزی های دقیق و اثر بخش با اولویت‌بندی در رفع آنها تلاش کرد.

مهندس «سروی» شهردار منطقه چهار شهرداری شیراز نیز در این نشست مشترک گزارشی از عملکرد منطقه ارائه داد و گفت: شهرداری در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت خود و جلب رضایت شهروندان نیاز به همکاری و همفکری یاوران شورا به عنوان نمایندگان قانونی مردم در محلات دارد.

وی یادآور شد: یاوران محلات با همکاری خود به نوعی شهرداری را در حل مشکلات مردم یاری رسانده و این تعامل زمینه شکوفایی و پیشرفت شهر را فراهم می‌کند.

گفتنی است در خاتمه این جلسه یاوران شورای اسلامی محلات با معرفی خود درخواست‌های مربوط به محلات را مطرح کردند.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۲۶:۰۹

دیدگاه های شما