امروز: چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

موسوی: مدیران شهر و استان روحیه همکاری را از فرهنگ همزیستی مسالمت‌آمیز مردم شیراز فرا بگیرند

رییس شورای اسلامی شهر شیراز، روحیه همزیستی مسالمت‌آمیز را یکی از بارزترین ویژگی‌های فرهنگی مردم شیراز دانست و گفت: مسؤولان و مدیران شهر و استان باید روحیه همدلی و همکاری را از این فرهنگ غنی مردم شیراز فرا بگیرند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «سید عبدالرزاق موسوی» در آیین بهره‌برداری از پروژه ایستگاه مترو وکیل‌الرعایا که از زیباترین ایستگاه‌های کشور به حساب می‌آید، از تمامی دست اندرکاران این پروژه تقدیر کرد و گفت: آنچه که امروز شاهد افتتاح آن هستیم محصول همکاری مجموعه بزرگی ازجمله دولتمردان، اعضای شورا و کارکنان و مدیران شهرداری و همه دستگاه‌های خدمات‌رسان و معماران، مهندسان، کارکنان و کارگران و به طور خاص کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک شورای شهر است که البته در رأس همه این مجموعه مردم قرار دارند.
وی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری اداره شهرها با کمک مردم و با پول مستقیم آنها صورت می‌گیرد، افزود: حقیقتاً شهروندان فهیم شیراز در همکاری با شورا و شهرداری سنگ تمام گذاشتند و باید قدردان این مردم صبور باشیم.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز، این شهر را دارای یک گذشته و میراثی ارزشمند توصیف و خاطرنشان کرد: شاید مهمترین ویژگی فرهنگی شیراز روحیه همزیستی مسالمت‌آمیز مردم آن است که معتقدم این نوع نگاه باید در رفتار مسؤولین و مدیران شهر و استان نیز متجلی شود و نهایت همکاری و همدلی را برای انجام وظایف خود به کار گیرند.
موسوی افزود: ما مسؤولین در تمام سطوح نباید فراموش کنیم که تمام عناوین و مناصبی که در اختیار داریم، فرصت و امانتی است که باید قدر آن را بدانیم و بهترین قدرشناسی در پاسخ به این مردم همین افزایش روحیه همکاری و همراهی با همدیگر در جهت خدمت به آنها است.
عضو شورای عالی استان‌ها در پایان با اذعان به اینکه اداره کردن شهر، استان و کشور در شرایط فعلی بسیار سخت و دشوار است، اضافه کرد: در حوزه قطار شهری معتقدم کمک دولت به کلان‌شهرها ضروری و تعیین کننده است و امیدوار هستم که با تقویت همکاری‌ها شاهد توسعه بیشتر شهرمان شیراز باشیم.
پایان/

۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۴:۳۱

دیدگاه های شما