امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رییس شورای اسلامی شهر شیراز: مدیران شهرداری فرصت خدمت به مردم شیراز را غنیمت بدانند

رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: انتظار ما این است که همه مدیران و کارکنان شهرداری از جمله در منطقه سه که از آن به عنوان چشم و چراغ این شهر یاد می‌شود، فرصت خدمت‌گذاری به مردم شیراز را غنیمت بدانند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «سید عبدالرزاق موسوی» در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث فضای شهری باباکوهی؛ با تقدیر از کارگران، کارکنان، مهندسین و همه دست‌اندکاران این پروژه گفت: واقعیت این است که اگر مردم خوب شیراز ما را انتخاب نمی‌کردند و نمایندگان دیگری شهردار و مدیران دیگری را هم انتخاب می‌کردند، باز هم پروژه‌های مختلف شهری با کیفیت کمتر یا بیشتر انجام می‌گرفت اما نکته‌ای را که همه ما باید توجه داشته باشیم این است که توفیق خدمت و امانت‌داری مردم مسؤولیت بسیار خطیری است که باید با حساسیت تمام آن را پاس بداریم و برای لحظه لحظه آن ارزش قائل باشیم.

وی با قرائت آیاتی از قرآن کریم، بیان داشت: خداوند در سوره عنکبوت می‌فرماید که شما گمان می‌کنید همین که ایمان آورده‌اید ما شما را رها می‌کنیم و شما را آزمایش نمی‌کنیم؟ قطعاً اینگونه نیست؛ بنابراین ما باید این فرصت‌ها را غنیمت بشماریم و تلاش کنیم برای جلب رضایت خداوند، به مردم بیشتر و بهتر خدمت کنیم.

موسوی اضافه کرد: ما نباید تردید کنیم که هر چقدر بیشتر کار کنیم اول از همه پاداش به خود ما برمی‌گردد چرا که خدمات ما رضایت مردم را در پی خواهد داشت و رضایت مردم هم جدای از رضایت خداوند نیست.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز این نوع نگاه به فرصت‌های شغلی را انگیزه‌ای برای خدمت خستگی‌ناپذیر به مردم توصیف کرد و افزود: شاید برای برخی سؤال باشد که چطور برخی انسان‌ها شبانه‌روز کار می‌کنند و خسته نمی‌شوند؛ دلیل این است که این دسته از مردم به خوبی درک می‌کنند که این فرصت‌ها به راحتی به دست نیامده و بنابراین تلاش می‌کنند که از آن حداکثر استفاده را ببرند.

وی در ادامه تأکید کرد: انتظار داریم که همه مدیران و کارکنان شهرداری از جمله در منطقه سه که به درستی چشم و چراغ این شهر و نگین گردشگری شیراز توصیف شده و آرامگاه دو شاعر، عارف، حکیم و افتخارات بزرگ دنیای اسلام و فارسی‌زبانان جهان یعنی حافظ و سعدی را در خود جای داده‌اند، این فرصت بزرگ را غنیمت بدانند.

رییس شورای اسلامی شهر در پایان اظهار امیدواری کرد که این پروژه طبق وعده شهردار در موعد مقرر و یا حتی زودتر از موعد به بهره‌برداری برسد.

پایان/

۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۲:۳۱

دیدگاه های شما