امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر «لیلا دودمان»: اصلاحیه طرح سرمایه‌گذاری شبکه فیبر نوری شیراز تهیه شده است

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز از تهیه اصلاحیه طرح سرمایه‌گذاری تکمیل و بهره‌برداری از شبکه فیبر نوری شیراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «لیلا دودمان» با اشاره به چهل و یکمین جلسه عادی این کمیسیون که با حضور اعضا، مشاوران و مدیران شهرداری برگزار شد، از بررسی لایحه اخذ مجوز انعقاد قرارداد پروژه تکمیل فیبرنوری کلانشهر شیراز از طریق سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری به روش BOLT گفت و افزود: سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز موظف است طی مکاتبات رسمی اصلاحیه طرح سرمایه‌گذاری «تکمیل و بهره‌برداری از شبکه فیبر نوری» را انجام داده و براساس نتایج دریافت شده نسبت به بازبینی طرح سرمایه‌گذاری پروژه مذکور اقدام کند.

وی ادامه داد: بر این اساس نتایج حاصل شده به همراه دو فاکتور مدت و درصد سود سرمایه‌گذاری در اسرع وقت به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری ا طلاعات ارسال می‌شود.

وی دیگر دستور کار این جلسه را گزارش پیشرفت پروژه هوشمندسازی مراکز تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی عنوان کرد که پیش از این نیز مطرح شده بود و گفت: نتایج بررسی فنی اجرای پروژه مذکور تا پایان هفته جاری به کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات اعلام می‌شود.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز گزارش پیشرفت پروژه فیبرنوری را منوط به بازدید اعضای شورای شهر شیراز از پروژه فوق کرد.

دودمان بررسی گزارش پیشرفت پروژه پارکینگ هوشمند وگزارش پیشرفت پروژه مطالعات جامع ITS در این جلسه را مورد اشاره قرار داد.

وی اضافه کرد: بر این اساس گزارش پیشرفت پروژه مطالعات جامع ITS توسط معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری ارائه و مقرر شد در اجرای پروژه هماهنگی لازم با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام شود.

او خاطرنشان کرد: پروژه its طرح مطالعاتی است که در حال حاضر پیمانکار آن مشخص شده و اجرای این طرح نقشه راهی برای خدمات حمل‌و‌نقل هوشمند خواهد بود.

پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۳:۰۴

دیدگاه های شما