امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز خبر داد: پیشنهاد خرید محصولات و آثار هنرهای تجسمی هنرمندان

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز از پیشنهاد اعضای این کمیسیون بر خرید محصولات و آثار هنری با هدف حمایت از هنرمندان شیرازی گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سید احمدرضا دستغیب» با اشاره به برگزاری یکصد و سی و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز که با چهار دستور کار همراه بود و با حضور اعضا، مدیران شهرداری و جمعی از مشاوران و کارشناسان شورا و شهرداری برگزار شد، گفت: در صورت تصویب طرح اعضای شورا در جلسه صحن علنی به شهرداری اجازه داده می‌شود با خرید آثار هنرهای تجسمی هنرمندان شیرازی و استفاده در ساختمان‌ها و مراکز اداری شهرداری ضمن رونق به اقتصاد هنر، بر ایجاد نشاط و افزایش روحیه کارکنان شهرداری و همچنین شهروندان مراجعه کننده به شهرداری بیفزاید.

وی اولویت‌های سال چهارم شورا در حوزه‌های، فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی، میراث فرهنگی و مذهبی را تعیین شده دانست و افزود: این اولویت‌ها توسط کمیته‌های تخصصی کمیسیون تهیه شده است.

وی یادآور شد: در پایان این جلسه مقرر شد پس از جمع‌بندی موارد مربوط به کمیته‌های تخصصی، موضوع در کمیسیون تلفیق شورا مطرح و بررسی شود.

پایان خبر/ 

۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۵۵:۵۰

دیدگاه های شما