امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس شورای شهر شیراز در بازدید از شهرداری منطقه ۹: پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۹ قابل قبول است

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از پروژه‌های عمرانی و ظرفیت‌های منطقه ۹ شهرداری شیراز بازدید کرد و در جلسه با شهروندان و یاوران شورای منطقه پاسخگوی سؤالات و مطالبات آنها بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «سید عبدالرزاق موسوی» در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۹ شیراز که با حضور شهردار منطقه و معاونان وی انجام گرفت، ظرفیت‌های این منطقه و نحوه خدمات‌ رسانی به شهروندان را قابل قبول عنوان کرد.

وی در بازدید از مجموعه چنارراهدار که ماه جاری بازگشایی مناقصه آن انجام شده است، عنوان داشت: پروژه کوه‌جار با اقلیم طبیعی و با مزیت قرار گرفتن در ارتفاع و دید کامل به شهر شیراز فرصت گردشگری- تفریحی خوبی برای شهروندان فراهم آورده است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه از پروژه‌های پارک پوربهمن با مساحت تقریبی ۵ هزار متر که در مرحله افتتاح است و نیز پارک ساحلی طلاییه با مساحت ۳/۳ هکتار که طراحی و تایید برآورد آن انجام شده است، بازدید کرد.

دکتر «فرزاد میرزایی» شهردار منطقه 9 شیراز نیز در بازدید از پروژه روشنایی بلوار طلاییه با ١۴ کیلومتر طول که در حال حاضر نیمی از آن انجام گرفته است، سهم شهرداری از این پروژه را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دانست که انجام شده و مابقی بر عهده اداره برق شیراز است.

گفتنی است رییس شورای اسلامی شهر شیراز در پایان بازدیدها جلساتی مجزا با پرسنل شهرداری، شهروندان و یاوران شورای منطقه برگزار و با تاکید بر سختی کار شهرداران مناطق، پروژه‌های بازدید شده را خوب و قابل قبول ارزیابی کرد.

بر پایه این گزارش، جلسه با یاوران شورا و شهروندان ساکن منطقه با هدف پاسخگویی به سوالات آنها برای حل مشکلات و بررسی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود منطقه انجام گرفت و موارد مطرح شده در جدول زمانی تعیین و مقرر شد گزارش اقدامات تا یک ماه آینده در اختیار رئیس شهر شورای اسلامی شهر شیراز قرار گیرد.

پایان/

۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۱:۰۴

دیدگاه های شما