امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

عضو شورای شهر شیراز: با وجود قهرمانانی همچون شهید «حسین دوست» می‌توان تهدیدات دشمن را خنثی کرد

عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در شهرداری منطقه سه با خانواده شهید «محمدجواد حسین دوست» دیدار و از حماسه‌سازی این شهید گرانقدر در دفاع از مرزهای کشور تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سعید نظری» عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا بر شهرداری منطقه سه، با گرامیداشت یاد شهید «حسین دوست» وجود شهدای مدافع وطن مانند این شهید بزرگوار را تضمین کننده امنیت کشور دانست.

وی ادامه داد: تهدیدات امنیتی، فرهنگی و اقتصادی همواره متوجه کشور بزرگ ایران است و با وجود قهرمانانی همچون شهید حسین دوست می‌توان چنین تهدیداتی را خنثی کرد.

«مسعود طهماسبی » شهردار منطقه سه شیراز نیز با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام، اظهار داشت: شهادت انسان‌های بزرگی مانند حسین دوست در راه دفاع از امنیت وطن کار را برای مسئولان سخت‌تر و وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند. در این مراسم که جمعی از معاونان و مدیران شهرداری منطقه سه و یاوران شورای اسلامی شهر شیراز نیز حضور داشتند از مادر و خانواده شهید حسین دوست قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است سرهنگ پاسدار «محمدجواد حسین دوست» از فرماندهان لشکر عملیاتی ۱۹ فجر، ماه گذشته در مرزهای شرق کشور در عملیات مقابله با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

پایان/ 

۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۵:۰۶

دیدگاه های شما