امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: شورای پنجم شیراز با رونمایی از ۱۸۳ هزار کارت منزلت سالمندی، به آنان ادای احترام کرد

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شورای پنجم بر اساس شعار انسان محوری با رونمایی از کارت منزلت سالمندان، به این قشر از جامعه شهروندی شیراز، ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه و رونمایی از ۱۸۳ هزار کارت منزلت سالمندی به مناسبت روز جهانی سالمند، گفت: سالمندان با بزرگترین دارایی یعنی تجربه، افتخار دارند تا جویندگان راه را از افتادن در بیراهه‌ها هدایت کنند.
رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه شوراییان دور پنجم بر اساس شعار انسان محوری همت خود را به کار بستند تا در جهت خدمت‌رسانی به سالمندان به نتیجه مطلوب امروز برسند، افزود: تلاش‌های زیادی طی سه سال گذشته برای برنامه‌ریزی در جهت فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب صورت گرفته به گونه‌ای که ضمن پاسداشت و تکریم سالمندان عزیز، خدمات در بالاترین کیفیت توسط سازمان‌های همکار در این طرح ارایه شود.
ناصری ضمن تقدیر از مجموعه استانداری و فرمانداری و قدردانی از زحمات دستگاه‌ها و ارگان‌های استانی که در این طرح همکاری داشتند، گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره‌کل ورزش و جوانان، اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اداره‌کل بهزیستی، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شهرداری شیراز و شورای اسلامی کلان‌شهر شیراز، در این طرح با توان و تلاش بسیار بالایی همکاری و همراهی داشتند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با کار منسجم و هماهنگ توسط متولیان اجرایی اهداف این طرح ازجمله ارائه خدمات در بالاترین کیفیت به سالمندان شیرازی، محقق شود.
گفتنی است سالمندان ۶۰ سال و بالاتر برای صدور کارت منزلت سالمندی، می‌توانند به آدرس اینترنتی http://salmandshiraz.ir مراجعه و اطلاعات لازم را تکمیل کنند.
پایان/

۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۸:۰۳

دیدگاه های شما