امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر مقیمی ناظر شورای شهر شیراز در منطقه دو: آسیب‌های اجتماعی زیادی منطقه دو را تهدید می‌کند

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه 2 گفت: بخش قابل توجهی از بافت فرسوده شهر در این منطقه است و از همین رو آسیب‌های اجتماعی زیادی همواره در کمین ساکنان این منطقه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «دکتر قاسم مقیمی» در بازدید از منطقه دو شیراز که با حضور رییس و ناظر شورا، ناظر شورا در منطقه دو، شهردار و کارکنان شهرداری منطقه دو، یاوران شورا و جمعی از شهروندان برگزار شد؛ گفت: همانطور که ایثارگران در دفاع مقدس برای هر وجب از این سرزمین بدون منت جان‌فشانی کردند، امروز هم یاوران شورا بدون منت یاریگر مردم هستند و کارهای خیر برای مردم انجام می‌دهند.
وی یاوران شورا را معتمد واقعی مردم توصیف کرد و افزود: ارتباط تنگاتنگ یاوران با مردم محلات از یک سو و با شورا و شهرداری از سوی دیگر جایگاه حساسی برای آنها ایجاد کرده است.
ناظر شورای شهر شیراز در منطقه دو با اشاره به گستردگی و حساسیت‌های فراوان در منطقه دو شیراز، گفت: بخش قابل توجهی از بافت فرسوده شهر در این منطقه است و از همین رو آسیب‌های اجتماعی زیادی همواره در کمین ساکنان این منطقه است.
مقیمی افزود: شهر یک موجود زنده است و اگر به بافت فرسوده شهر خدمات به موقع و به شکل مطلوبی نرسد، هزاران مشکل و معضل اجتماعی مضاعف در تمام شهر ایجاد می‌شود.
ناظر شورای شهر شیراز در منطقه دو در پایان از یاوران و شهروندان درخواست کرد که شهردار جدید این منطقه را در اجرای برنامه‌های خود برای رفع نیازها و کاهش آسیب‌های منطقه، کمک کنند.
گفتنی است در پایان این بازدید، مشکلات و مطالبات شهروندان و یاوران دسته‌بندی و برای پیگیری مشکلات مطرح شده تصمیم‌گیری شد.
پایان/

۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۰:۲۳

دیدگاه های شما