امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دیدار دو عضو شورای اسلامی شهر شیراز با خانواده شهیدان انصاری

سید عبدالرزاق موسوی و سولماز دهقانی؛ رییس و عضو شورای اسلامی شهر شیراز با حضور در منزل مادر شهیدان انصاری، یاد این شهیدان سرافراز را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در این دیدار که مادر و چند تن از دیگر اعضای خانواده شهیدان انصاری حضور داشتند؛ رییس شورای اسلامی شهر شیراز، با تأکید بر اینکه راه شهیدان پایان‌پذیر نیست، اظهار داشت: اگر در دوران دفاع مقدس عزیزان ما برای دفاع از کشورمان جان خودشان را فدا کردند، امروز رسالت همه ما ادامه این راه در موقعیت‌های مختلف است.
وی با اشاره به وضعیت کنونی کشور؛ تصریح کرد: معتقدم در شرایط سخت فعلی، ما نیازمند همان روحیه دوران دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و فداکاری هستیم تا از گذر این فرهنگ، گره‌های پرشمار به ویژه در حوزه اقتصادی باز شوند.
دهقانی رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز نیز با تحسین صبوری و شکیبایی خانواده‌های شهدا در فراق عزیزانشان، گفت: خانواده‌ای که چند تن از عزیزانشان را برای دفاع از کیان این کشور تقدیم کرده‌اند، یک الگوی بسیار خوب هم در ایثار و فداکاری و هم در صبر و استقامت به حساب می‌آیند.
بر پایه این گزارش، در پایان این دیدار، حاجیه زرافشان انصاری مادر شهیدان انصاری نیز تصویری مزین به نام و عکس این شهیدان، به رییس شورای اسلامی شهر شیراز اهدا کرد.
گفتنی است خانم انصاری مادر شهید سردار عباس انصاری و شهید عون الله انصاری، خواهر شهید بهادر انصاری و از بستگان نزدیک شهید محمدحسن انصاری است.
پایان/

۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۵:۲۱

دیدگاه های شما