امروز: چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام تسلیت شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت درگذشت پدر و مادر چند شهید استان فارس

شورای اسلامی شهر شیراز با صدور پیامی درگذشت پدر والامقام شهیدان قبادی، پدر والامقام سردار شهید برماه، مادر والامقام شهیدان ایمانی‌زاده و شهادت جانباز 70 درصدی محمدهادی جوانمردی را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، متن این پیام به این شرح است.

بسمه تعالی
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
دست تقدیر الهی در آخرین خزان پاییز این قرن شمسی، گل عمر جمعی از اولیای والامقام شهدای عزیز این مرز و بوم را چید تا جامعه از عطر بهشتی و دامن پر مهر این صابران راه جهاد و ایثار محروم بماند.
پدران و مادران نازنین شهدای هشت سال دفاع مقدس که با صبر و دعای خیر خود همواره گرمابخش هر محفلی بودند و امروز ما از فیض برکت وجودی آنان محرومیم.
در این پاییز؛ حاج «محمدصادق قبادی» پدر والامقام شهیدان قبادی، حاج «غلامرضا برماه» پدر والامقام سردار شهید برماه و حاجیه خانم «حبیبه شمیرانی» مادر والامقام شهیدان ایمانی زاده، به خیل فرزندان شهیدشان پیوستند.
همچنین جانباز هفتاد درصد والامقام، «محمدهادی جوانمردی» نیز پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از جراحات جنگ تحمیلی در این ایام عاشورایی شد و به جمع شهدای همرزمش پیوست.

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز ضمن ستایش از عمری صبر و ایثارگری این اولیای گرانقدر شهدا و شهید جوانمردی برای آن عزیزان از درگاه حضرت حق طلب آمرزش و مغفرت و برای بازماندگان و دیگر اولیای عزیز شهدا، سلامتی مسالت دارند.
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز
 

۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۱:۱۲

دیدگاه های شما