امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تذروی: پیشرفت عملیات‌ عمرانی در پروژه‌های انسان‌محور شیراز مشهود است

ناظر شورای اسلامی در منطقه ۱۱ شهرداری شیراز گفت: اجرای طرح‌های انسان‌محور در مناطق مختلف شهر شیراز، به‌ویژه در محلات کمتر‌برخودار، با هدف توسعه متوازن، رفع تبعیض و خدمات‌رسانی عادلانه به همه شهروندان صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز محمدتقی تذروی در بازدید از پروژه پردیس تئاتر نصر در منطقه ۱۱ شهرداری شیراز، با اشاره به ویژگی‌های این پروژه از جمله گنجایش ۴۰۰ نفر همزمان در سالن‌های مختلف، بیان کرد: ۱۲۰۰متر فضای جانبی به‌منظور انجام دیگر فعالیت‌های هنری و فرهنگی و ۳۵۰۰ متر زیربنا، در این مجموعه فرصتی مغتنم برای همه شهروندان و به ویژه اهالی منطقه فراهم می‌سازد. 
تذروی همچنین ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی این طرح را نویدبخش بهره‌برداری از این پروژه، در آینده‌ای نزدیک دانست. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز همچنین در آیین کلنگ‌زنی زورخانه خیرساز  پودنک، از دیگر پروژه‌های شهرداری منطقه ۱۱، با تقدیر از شهردار کلانشهر شیراز و شهرداران مناطق و معاونین و یاوران شورا، ابراز داشت: پیشرفت عملیات‌ عمرانی درخصوص پروژه‌های انسان‌محور در شهر شیراز مشهود است. 
وی با اشاره به اینکه این زورخانه در کنار مجتمع فرهنگی، ورزشی و سالن کشتی پهلوانی در پارک ارغوان بلوار جانبازان جانمایی شده است، افزود: ایجاد چنین فضاهایی نقشی مهم در افزایش سرانه فضای ورزشی در شهر شیراز و این منطقه از شهرداری دارد. 
ناظر شورا در منطقه یازده شهرداری شیراز همچنین اجرای پارک ورزش و سلامت در سراسر محلات منطقه ١١ شهرداری را اقدامی مثبت در این زمینه خواند. 
پایان خبر/

۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۱:۰۲

دیدگاه های شما