امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: در کنار عمران و آبادانی شهر، در حوزه زیرساختهای شهری نیز پروژه های خوبی اجرا شده است

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از عملیات اجرایی لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن به رودخانه خشک، گفت: علاوه بر پروژه هایی که برای توسعه و عمران و آبادانی شهر در حال اجرا هستند، در حوزه زیرساختهای شهری نیز پروژه های خوبی اجرا و یا در حال اجراست.

وی پروژه لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن را یکی از پروژه های خوب در حال اجرا در منطقه سه شهرداری شیراز عنوان کرد و افزود: مدیریت سیلاب و هدایت و انتقال آبهای حوزه آبریز دروازه قران از جمله اهداف اجرای این پروژه به شمار می رود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک طول  پروژه لوله گذاری خط دوم انتقال آب دروازه قرآن را 2420 متر عنوان و با بیان اینکه این پروژه با هزینه ای افزون بر 25 میلیارد تومان در حال اجراست، ادامه داد: در این پروژه لوله های بتنی با سایزهای 1600، 1800 و 2000 به صورت دوبل در سه مقطع کارگذاری می شود.

قائدی همچنین به منظور بررسی، ساماندهی و مدیریت ترافیکی،  محدوده تقاطع هفت تن-چهل مقام، از این محدوده نیز بازدید کرد و گفت : با توجه به توپوگرافی محدوده، شیب مسیر، مشکلات مربوط به آبهاي سطحي و نیز نظر به احداث کمربندی شمال شرقی، بایستی ضرورت احداث زیرگذر در این تقاطع بررسی مجدد شود.
 از طرفی با عبور لوله گذاری از محدوده تقاطع عملأ امکان احداث زیرگذر هم وجود نخواهد داشت که در این خصوص در اسرع وقت در کمیسیون تصمیم گیری خواهد شد.

 در این بازدید مهندس سعید نظری و دکتر دودمان دیگر اعضای شورای شهر، مهندس صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، دکتر گل دهان رئیس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری، شهردار منطقه سه و دیگر مدیران شهرداری نیز حضور داشتند.

۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۱:۴۷

دیدگاه های شما