امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام تسلیت شورای اسلامی شهر شیراز در پی شهادت شهید فخری زاده

📝بسم الله الرحمن الرحیم
وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن ذُكِّرَ بِآيَاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَا إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ مُنتَقِمُونَ.(سجده۲۵) 

با دیگر درِ شهادت برای فرزند رشید و دانشمند این مملکت باز شد و دکتر «محسن فخری‌زاده» با تیر کین دشمنان به یاران و دوستان شهیدش پیوست. 

بدون شک دستاوردهای عظیم مردم ایران در این شرایط دشوار که به دست دانمشندانی همچون شهید دکتر محسن فخری زاده رقم خورده است، برای دوستان غیر قابل باور و برای دشمنان غیر قابل تحمل است. بنابراین استکبار جهانی، صهیونیسم خونخوار و ایادی آنان در منطقه  با ترور یکی از فرزندان رشید و دانشمند ایران زمین، عصبانیت خود از رشد و پیشرفت این کشور در شرایط سخت تحریم را به نمایش گذاشته است.

شهید فخری‌زاده نمونه مدیر خدوم و زحمتکش و در عین حال دانشمندی کم نظیر در عرصه‌های دفاعی، هسته‌ای و موشکی کشور بود که وجودش پیشرفت، عزت و استقلال کشور را تضمین می‌کرد و البته مزد چنین مردانی چیزی جز شهادت در راه خدا نیست. 

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز شهادت این دانشمند و مدیر والامقام را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و به پیشگاه مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده و ضمن محکوم نمودن این جنایت ضد انسانی، انتظار دارند مسئولان مربوطه ضمن حراست بیشتر از ظرفیت‌های علمی کشور نسبت به شناسایی عوامل این حادثه تلخ و انتقام از مسببان اصلی آن اقدام نمایند تا دیگر کسی جرات نداشته باشد به حریم ذخائر ارزشمند علمی کشور نزدیک شود. 

شورای اسلامی شهر شیراز
۹۹/۹/۷

۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۲:۱۴

دیدگاه های شما