امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: پروژه بزرگراه شهید سلیمانی کمک شایانی به تبادل ترافیکی و کاهش ترافیک مرکز شهر خواهد کرد

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از پروژه بزرگراه سپهبد شهید سلیمانی، گفت : تکمیل و راه اندازی این پروژه می تواند در تبادل ترافیکی و کاهش ترافیک مرکز شهر کمک شایانی داشته باشد. 

نواب قائدی بزرگراه سپهبد شهید سلیمانی را پروژه ای در تکمیل رینگ شهری و به موازات بلوار شهید چمران دانست و اضافه کرد:با تکمیل بزرگراه شهید سلیمانی و همچنین راه اندازی آزاد راه شیراز اصفهان در آینده، شهروندان شهرکهایی چون جوادیه، پردیس، آرین و همچنین شهر صدرا از طریق این بزرگراه و بلوار جمهوری به مرکز شهر هدایت خواهند شد. 

وی طول این پروژه را حدود 12 کیلومتر عنوان کرد و افزود : در حال حاضر شش و نیم کیلومتر از این مسیر در دو باند رفت و برگشت در دست احداث است. 

نواب قائدی با اشاره به اینکه قسمتی از پروژه از سمت شهرک دینکان در حال آماده سازی برای روکش آسفالت است، ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات تملکی و ترافیکی در قسمتی از طول مسیر، این پروژه در موعد مقرر افتتاح و تقدیم شهروندان شیرازی شود. 

وی در پایان از تلاش مجموعه شهرداری شیراز و قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در اجرای این پروژه قدردانی کرد.
گفتنی است طی این بازدید میدانی که بصورت پیاده در طول مسیر 6/5 کیلومتری پروژه انجام شد، مهندس امامی، مهندس نظری و دکتر دودمان دیگر اعضای شورای شهر و همچنین مهندس صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز و دیگر مدیران شهرداری و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) نیز حضور داشتند و مقرر شد بازدید از این پروژه بصورت هر دو هفته   یکبار در دستور کار باشد و برنامه زمان بندی پروژه نیز مورد پیگیری قرار گیرد.

۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۴:۱۹

دیدگاه های شما