امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز، بودجه حوزه فرهنگی و اجتماعی سال ۱۴۰۰ شهرداری را تعیین کرد

بودجه پروژه‌های عمرانی حوزه فرهنگی و اجتماعی سال ۱۴۰۰ شهرداری به مبلغ یک‌هزار و دویست و نود و پنج میلیارد و چهل میلیون ریال در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز، بررسی و تصویب و برای تصویب نهایی در صحن علنی، به کمیسیون تلفیق شورا ارسال شد.

یکصد و چهل و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز صبح روز یکشنبه پنجم بهمن ماه به صورت فوق‌العاده برگزار شد.
این جلسه با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، مدیرکل برنامه و بودجه همراه با اعضای گروه کارشناسان برنامه نویس بودجه شهرداری و همچنین مشاوران و کارشناسان شورا و شهرداری برگزار شد.
سید احمدرضا دستغیب، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اهمیت برنامه ریزی و پیش بینی هدفمند هزینه های فرهنگی و اجتماعی کلانشهر شیراز گفت: کلیات برش بودجه پروژه های عمرانی حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی سال ۱۴۰۰ شهرداری مجموعا به مبلغ یکهزار و دویست و نود و پنج میلیارد و چهل میلیون ریال در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز بررسی و به تصویب رسید. 
وی افزود: در جلسات بعدی کمیسیون، بخش های دیگر بودجه فرهنگی و اجتماعی شهرداری شامل برنامه های آموزشی و مناسبتی و همچنین بودجه جاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
دستغیب خاطرنشان کرد: پس از بررسی و تصویب برش های بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری در کمیسیون های تخصصی شورا، موضوع در کمیسیون تلفیق مطرح و پس از جمعبندی و برابر کردن درآمد ها و هزینه ها که به اصطلاح بالانس بودجه نامیده می‌شود، به منظور تصویب به صحن علنی شورا ارجاع خواهد شد.
پایان/

۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۸:۰۶

دیدگاه های شما