امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر دودمان: اصلاح و بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات ادامه دارد

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز اعلام کرد: این کمیسیون با برگزاری جلسات فوق‌العاده به بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ و اصلاح مواد لازم می‌پردازد، در این میان پیش‌بینی اعتبار برای برخی طرح‌های مهم افزایش یافته است که با تصویب آن‌ها، روند امور در سال آینده تسهیل می‌یابد. 

به گزارش اداره روابط عمومی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، لیلا دودمان در شصت‌و‌سومین جلسه کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات که به‌صورت فوق‌العاده باهدف بررسی لایجه بودجه سال ۱۴۰۰ برگزار شد، عنوان کرد: بودجه لازم برای اجرای عملیات الکتریکال برای نصب و راه‌اندازی سیستمهای هوشمند در سطح شهر به همراه بالابر  ۱۰میلیارد ریال خواهد بود. 
وی افزود:همچنین ضروری است در این لایحه عنوان "عملیات خرید، اجرا، نگهداری و پشتیبانی و تعمیرات سیستم های منصوب و مورد نیاز در تقاطعات (هوشمند و غیر هوشمند)" به "عملیات اجرا، نگهداری و پشتیبانی و تعمیرات سیستم های منصوب در تقاطعات چراغدار" تغییر کند. 
این عضو شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه از تغییر عنوان "خرید تجهیزات ثبت تخلف" به "خرید تجهیزات دوربین‌های نظارت تصویر و ثبت تخلف" در این لایحه خبر داد. 
به گفته دودمان، در بررسی مجدد لایحه بودجه ۱۴۰۰ این کمیسیون تکمیل فاز دو BMS  نیز در دستور کار است و برای خرید و پشتیبانی آن مبلغ ۵۰ میلیارد ریال تعیین شده بود که در بررسی‌های بعدی به ۶۰میلیارد ریال افزایش یافت. 
رئیس کمیسیون هوشمند‌سازی شورای اسلامی شهر شیراز همچنین درباره تاکسیرانی هوشمند یا سیستم TMS  نیز گفت: بودجه مورد نیاز این طرح از ۱۰ میلیارد ریال به ۳۰ میلیارد ریال افزایش می‌یابد. 
دودمان یکی دیگر از تغییرات این لایحه را مربوط به تغییر عنوان "به‌روزرسانی داده‌ها بر مبنای نقشه‌های 1،1000 بازنگری طرح تفصیلی محدوده مناطق" به عنوان "به‌روز‌رسانی داده‌ها بر مبنای نقشه‌های 1،1000 بازنگری طرح تفصیلی محدوده مناطق و 1،500" برشمرد و اظهار کرد: افزون بر این، عنوان "تهیه و پشتیبانی پایگاه داده‌ها نقشه‌های 1،1000 به نقشه‌های "1،1000 و 1،500" تغییر یافته است. 
پایان خبر/

۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۰:۱۳

دیدگاه های شما