امروز: سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام شورای اسلامی شهر شیراز بمناسبت فرا رسیدن 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم 
والفجر و لیال عشر

برگ دیگری از مقاومت مردم بزرگ ایران رقم خورد و سالی دیگر بر عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده شد و ۲۲ بهمنی دیگر فرا رسید. 
شورای اسلامی شهر شیراز با گرامیداشت یاد امام راحل (رحمت الله علیه) و همه شهدای گرانقدر از شهدای انقلاب تا به امروز، فرا رسیدن ایام ۲۲ بهمن را به همه همشهریان و مردم ایران تبریک عرض می‌کند. 

اگر چه هجوم تحریم‌ها و انتشار ویروس منحوس کووید ۱۹ در یک‌سال گذشته فشار مضاعفی بر کشور تحمیل کرده اما به برکت مقاومت ملت ایران و رهبری معظم انقلاب، نظام جمهوری اسلامی به سلامت از گردنه‌های سخت در حال عبور است و ملت همچون سال ۵۷ نشان دادند که تنها راه رسیدن به سعادت توجه به عقلانیت و تاکید بر مقاومت است.
فرا رسیدن ۲۲ بهمن همه ساله میعادگاهی برای به نمایش گذاشتن مشارکت عمومی در راهپیمایی حماسه‌ساز و مردمی بود اما امسال با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت عمومی از وجود چنین مراسمی محرومیم لیکن اطمینان خاطر داریم که ملت ایران، سربلندتر و متحدتر از همیشه در برابر تمامی تهدیدات داخلی و خارجی ایستاده و همچون گذشته، مشارکت با شکوه  خود را در نخستین انتخابات قرن جدید در خرداد ۱۴۰۰ به نمایش خواهند گذاشت.
بار دیگر یاد امام راحل را گرامی داشته و به روح تمامی شهدای معظم به ویژه شهیدان بزرگوار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی و دکتر محسن فخری‌زاده درود میفرستیم.

شورای اسلامی شهر شیراز
بهمن ۱۳۹۹

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۳:۳۹

دیدگاه های شما