امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام شورای اسلامی شهر شیراز بمناسبت فرا رسیدن 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم 
والفجر و لیال عشر

برگ دیگری از مقاومت مردم بزرگ ایران رقم خورد و سالی دیگر بر عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده شد و ۲۲ بهمنی دیگر فرا رسید. 
شورای اسلامی شهر شیراز با گرامیداشت یاد امام راحل (رحمت الله علیه) و همه شهدای گرانقدر از شهدای انقلاب تا به امروز، فرا رسیدن ایام ۲۲ بهمن را به همه همشهریان و مردم ایران تبریک عرض می‌کند. 

اگر چه هجوم تحریم‌ها و انتشار ویروس منحوس کووید ۱۹ در یک‌سال گذشته فشار مضاعفی بر کشور تحمیل کرده اما به برکت مقاومت ملت ایران و رهبری معظم انقلاب، نظام جمهوری اسلامی به سلامت از گردنه‌های سخت در حال عبور است و ملت همچون سال ۵۷ نشان دادند که تنها راه رسیدن به سعادت توجه به عقلانیت و تاکید بر مقاومت است.
فرا رسیدن ۲۲ بهمن همه ساله میعادگاهی برای به نمایش گذاشتن مشارکت عمومی در راهپیمایی حماسه‌ساز و مردمی بود اما امسال با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت عمومی از وجود چنین مراسمی محرومیم لیکن اطمینان خاطر داریم که ملت ایران، سربلندتر و متحدتر از همیشه در برابر تمامی تهدیدات داخلی و خارجی ایستاده و همچون گذشته، مشارکت با شکوه  خود را در نخستین انتخابات قرن جدید در خرداد ۱۴۰۰ به نمایش خواهند گذاشت.
بار دیگر یاد امام راحل را گرامی داشته و به روح تمامی شهدای معظم به ویژه شهیدان بزرگوار سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی و دکتر محسن فخری‌زاده درود میفرستیم.

شورای اسلامی شهر شیراز
بهمن ۱۳۹۹

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۳:۳۹

دیدگاه های شما