امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

موسوی: شورای شهر شیراز آمادگی دارد از عملکرد خود دفاع کند

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شورای اسلامی شهر شیراز به‌صورت قاطع آمادگی دارد که از عملکرد خود در هر فضا و شرایطی دفاع کرده و با عدد و رقم اقدامات شایسته و عملکرد درخشان دوره پنجم را تبیین کند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «سید عبدالرزاق موسوی» امروز شنبه در آیین کلنگ‌زنی پارک آبی این کلانشهر تاکید کرد: با توجه به محدودیت‌های متعدد منابع مالی در شهرداری‌ها و میزان هزینه‌های این نهاد که قابل مقایسه با هیچ دوره دیگری نبوده، اقدامات عمرانی و زیرساختی در دوره پنجم مدیریت شهری شیراز بی‌سابقه است.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه شورای پنجم و شهردار منتخب آن، از ابتدا به حواسته‌های مردم متعهد بوده‌اند، افزود: این موضوع از نخستین روز دغدغه مجموعه شهری بوده و تا واپسین روز بر همین اساس تلاش خواهیم کرد و طبق برنامه مشخص عمل می‌کنیم. 
وی تعداد پروژه‌های اولویت‌دار مجموعه شهری را در سال ۱۳۹۹ بیش از ۱۰۰ طرح در حوزه‌های مختلف برشمرد و اظهار کرد: جای خالی مجموعه پارک آبی و شهربازی در شهر شیراز احساس می‌شد و از همین رو در زمره پروژه‌های صدگانه اولویت‌دار قرار گرفت. 
موسوی ادامه داد: زمین شهربازی پیش‌بینی شده و امیدواریم به‌زودی با همت شهرداری کلنگ آن مجموعه نیز بر زمین خورد. 
به گفته رییس شورای اسلامی شهر شیراز، شهر بازی این کلانشهر در مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به پارک آبی آماده بهره‌برداری خواهد شد.
پایان/

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۵:۱۲

دیدگاه های شما