امروز: یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر مقیمی: تصویب طرح احداث پارک آبی شیراز برگی زرینی در پرونده خدمات شورای پنجم است

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شورای اسلامی شهر شیراز با تصویب طرح احداث پارک آبی برگی زرینی در پرونده خدمات خود به ثبت رسانده و مدیریت شهری شیراز نیز یکی از پروژه‌های انسان‌محور و سلامت‌مدار خود را کلنگ‌زنی می‌کند. 

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» امروز شنبه در آیین آیین کلنگ‌زنی پارک آبی این کلان‌شهر عنوان کرد: توقعات شهروندان شیرازی و انتظار آن‌ها از طرح‌های شهری افزایش یافته است و آنان در تمامی مناطق همواره بهترین‌ها و زیباترین پروژه‌ها را طلب می‌کنند. 
او افزود: از همین رو راه‌اندازی این پارک آبی گرچه که دیر، اما در زمره طرح‌های بسیار شایان توجه از منظر زیبایی و ماندگاری است. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به انتقاداتی که درباره تاخیر در ساخت این پروژه مطرح شده بود، توضیح داد: اینکه ساخت پارک آبی شیراز تا به امروز به درازا کشید، از آن رو است که این شهر گردشگرپذیر است و ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه دارد و فرصت پرداختن به این مهم تا به امروز دست نداده بود. 
مقیمی با تاکید بر اهمیت راه‌اندازی این پارک برای سلامت جسم و روان شهروندان، گفت: اهمیت این پروژه در حوزه سلامت بسیار شایان توجه است و می‌تواند خدماتی درخور به سالمندان و بیمارانی ارائه کند که به آب‌درمانی نیاز دارند؛ از سوی دیگر در حوزه سلامت روان شادی و نشاط را به‌ویژه برای کودکان و نوجوانان به ارمغان می‌آورد.
پایان/

۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۹:۵۴

دیدگاه های شما