امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بررسی پیشنهاد مساعدت به دو تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز و پویندگان صنعت فجر

پیشنهاد مساعدت شهرداری شیراز به دو تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز و پویندگان صنعت فجر در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز بررسی شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، یکصد و پنجاه و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز امروز سه‌شنبه پنجم اسفندماه به ریاست سعید نظری، نایب رئیس این کمیسیون برگزار شد.
در این جلسه پیشنهادی جمعی از اعضای شورا مبنی بر مساعدت به تیم فوتبال بانوان قشقایی شیراز ارجاعی از صحن شورا مطرح که با توجه به انتقال تیم به اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین اتمام مسابقات مربوطه به علت عدم امکان مساعدت از محل ماده ۱۷ بودجه شهرداری و همچنین با توجه به نظر کمیته ورزش شورا با پرداخت مساعدت نقدی به تیم مزبور موافقت نشد.
در ادامه لایحه شهرداری در خصوص پیشنهاد مساعدت به دو تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز و پویندگان صنعت فجر نیز مطرح شد که با توجه به عدم اطلاع کمیسیون از وضعیت و موقعیت آنها مقرر شد، شهرداری گزارش کاملی از موضوع تهیه تا بر اساس نظر کمیته ورزش شورا مطابق مصوبه حمایت از ورزش و همچنین شرح وظیفه پیش بینی شده در باشگاه جدید تاسیس فرهنگی ورزشی شهرداری، همکاری لازم به عمل آید.
همچنین طرح پیشنهادی جمعی از اعضای شورا مبنی بر مساعدت به برنامه نذر رهایی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد ساکن شهر شیراز به عنوان کمیسیون فرعی مطرح که با عنایت به اینکه موضوع روز قبل در صحن علنی شورا مورخ چهارم اسفند ماه مطرح و با تصویب مساعدت نقدی ده میلیارد ریالی اقدام شده است از دستور جلسه کمیسیون خارج شد.
پایان/

۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۹:۰۲

دیدگاه های شما