امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

لیلا دودمان: ساختن فضاهای سرسبز و بانشاط از فضاهای مرده و کوچک شهر قابل تقدیر است

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۴ گفت: تبدیل کردن فضاهای مرده و حتی کوچک شهر به فضاهای مفید، سرسبز و بانشاط با طراحی‌های زیبا، از جمله اقدامات اثرگذاری است که در شهرداری شیراز شاهد این رویکرد هستیم

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، «لیلا دودمان» در آیین بهره‌برداری از فضای شهری عدالت گفت: سال‌ها بدون استفاده از کنار برخی فضاهای مرده عبور می‌کردیم و این‌بار در یک کار قابل تقدیر یکی از این فضاها تغییر کرده و در یک طراحی زیبا به یک فضای مفید، سرسبز و بانشاط تبدیل شده است.

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۴ افزود: شاید این فضاها کوچک به نظر برسند ولی در یک دید جامع‌تر قطعا تبدیل این فضاهای مرده به یک فضای پویا و بانشاط می‌تواند کیفیت زندگی شهروندان به ویژه در مناطق آپارتمان‌نشینی را بالا ببرد.

رییس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز یادآور شد: این طراحی زیبا، چهره زیبایی به ایستگاه اتوبوس داده و امیدوارم که الگویی برای دیگر مناطق باشد.

دودمان با اشاره به جمعیت بالا و وسعت منطقه ۴ شیراز گفت: خدمت به مردم اولویت اصلی شورای شهر است و از اینکه می‌بینیم یک تیم هماهنگ و همراه برای خدمت بهتر به شهروندان در حال فعالیت است، جای تقدیر و خوشحالی است.

پایان

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۲:۳۲

دیدگاه های شما