امروز: جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

توجه ویژه شورای پنجم شیراز به زیرساخت‌های شهری و اجتماعی، در راستای رویکرد انسان‌محوری و شهروند محور

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۴ با بیان اینکه توجه ویژه شورای پنجم شیراز به زیرساخت‌های شهری و اجتماعی در راستای رویکرد انسان‌محوری و شهروند محوری است، گفت: وجود زیرساخت‌های شهری و اجتماعی که می‌توانند محل همبستگی شهروندان و تعاملات اجتماعی باشند، موجب تاب‌آوری یک جامعه در سختی‌ها و بحران‌ها خواهد شد که در این دوره به خوبی مورد توجه قرار گرفته‌اند

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، «لیلا دودمان» در آیین بهره‌برداری از بوستان نوید محمدی گفت: با افتتاح این پروژه بعد از توجه به یک مطالبه عمومی باید از کارآمدی مجموعه‌ای بگوییم که با تمرکز روی خدمت به مردم چنین بوستانی را تحویل مردم داده است.

رییس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز افزود: در هر کاری که انجام می‌دهیم باید به این مهم توجه کنیم که چه می‌دهیم و چه می‌گیریم و این رویکرد را از ساخت یک پارک گرفته تا یک کتابخانه و یک سالن تئاتر مورد توجه قرار دادیم.

وی ادامه داد: بدون شک از احداث بوستان نوید محمدی نیز انتظار داریم که انسان‌های ورزشکاری را از قِبَل وجود این پارک تربیت کنیم و یک فضای مفرح و شاد برای خانواده‌ها به وجود بیاوریم.

دودمان با اشاره به ضرورت حفظ و نگهداری از این اموال و سرمایه‌ها، یادآور شد: واقعیت این است که صاحبان و ذی‌نفعان این پروژه‌ها خود مردم هستند و امیدوارم که این بوستان تا سالیان متمادی به سرزندگی و پویایی خانواده‌های شیرازی کمک کند.

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۴ تصریح کرد: تحقیقات علمی نشان می‌دهد که وجود زیرساخت‌های شهری و اجتماعی که می‌توانند محل همبستگی شهروندان و تعاملات اجتماعی باشد موجب تاب‌آوری یک جامعه در سختی‌ها و بحران‌ها خواهد شد.

دودمان، توجه ویژه شورای اسلامی شهر شیراز به زیرساخت‌های شهری و اجتماعی را در راستای رویکرد انسان‌محوری و شهروند محوری دانست و احداث چنین بوستان‌هایی دستان توانمند و فکرهای بزرگ می‌خواهد که در این دوره وجود داشته و شاهد خدمات قابل توجهی به شهروندان در منطقه ۴ شیراز هستیم.

انتهای پیام

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۸:۵۷

دیدگاه های شما