امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

سولماز دهقانی: شاهد تحول در فضای سبز و نورپردازی شیراز هستیم

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز گفت: تخصیص اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای نورپردازی پروژه‌های افتتاح شده زمینه‌ساز تحول در این حوزه شده است

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز؛ سولماز دهقانی، در آیین افتتاح فضای شهری و نورپردازی تقاطع شهدای کشن، گفت: شاهد هستیم که با وجود محدودیت‌های فراوان بودجه‌ای، شورا و شهرداری شیراز به بسیاری از وعده‌های خود به مردم عمل کرده‌اند.

رییس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به تلاش شهرداری برای جلب رضایت مردم و بهبود رفاه و سطح زندگی شهروندان افزود: در سال ۹۹ حدود ۱۲۰ میلیارد تومان برای نورپردازی پروژه‌های افتتاح شده اختصاص داده شده که خودش در حد یک‌پروژه بزرگ در شهر شیراز محسوب می‌شود.

ناظر شورای شهر در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری یادآور شد: بدون اغراق شاهد تحولی در فضای سبز و نورپردازی شهر در چند ماه اخیر هستیم و همه این‌ها با یک همدلی و هماهنگی خاصی در این دوره انجام شده است.

دهقانی همچنین خبر داد: با درختکاری‌های اخیر در سطح شهر شیراز، حدود یک متر مربع به سرانه فضای سبز مرکز استان فارس اضافه شده است و این‌ها خدمات کمی نیستند.

انتهای پیام

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۵:۵۵

دیدگاه های شما