امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: رویکرد همه‌جانبه شورای پنجم در تعریف و اجرای پروژه‌های ۱۲۲ گانه شیراز ملموس است

رییس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به مصادیقی از تغییر مطالبات مردم از مدیریت شهری گفت: دوران توسعه تک‌بعدی تمام شده و مجموعه شورای شهر به همه ابعاد توسعه شهری توجه کرده است

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، «نواب قائدی» در آیین افتتاح پل دکتر خدادوست (چپگرد صدرا) گفت: آنهایی که کار مدیریتی و بودجه انجام دادند به خوبی می‌دانند که تامین منابع مالی و کار کردن برای شهروندان در این وضعیت اقتصادی کشور چقدر دشوار است و شورای شهر شیراز در این شرایط با تدبیر و خرد جمعی توانسته است که با یک مدیریت موفق، پروژه‌ها و اقدامات قابل توجهی را به سرانجام برساند.

رییس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز افزود: مدیریت شهری دیگر به دنبال توسعه تک‌بعدی نیست و این رویکرد در تعریف و اجرای پروژه‌های ۱۲۲ گانه این شهر ملموس و مشهود است.

وی با بیان اینکه این موفقیت‌ها بدون تعامل شورا، شهرداری و دیگر دستگاه‌های مرتبط هرگز شدنی نبود، تصریح کرد: اگر امروز چپگرد صدرا برای روان کردن ترافیک‌ تحویل مردم داده می‌شود، روز گذشته نیز پارک ورزش سلامت در شهرک کشن را افتتاح کردیم و این قطار خدمت ادامه خواهد داشت.

قائدی ادامه داد: اگر با احداث و ساخت تقاطع‌های بتنی و زمخت، روح و روان شهروندان را آزرده کردیم با ایحاد فضاهای مفرح و نورپردازی‌های شادی‌بخش در صدد جبران برآمدیم تا به همه زوایای توسعه و مطالبات شهروندان توجه کرده باشیم.

رییس کمیسیون عمران، حمل‌ و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز ادامه داد: اگر در شمال شهر، مردم فضای پیاده‌راه چمران را در اختیار دارند، پیاده‌راه سلامت بلوار احمد ابن موسی و پیاده‌راه سلامت در بلوار طلاییه در جنوب شیراز در حال احداث است تا شهروندان در جنوب شهر هم از خدمات عادلانه‌ی مدیریت شهری بهره‌مند شوند.

وی به احداث پروژه بزرگ پردیس سینمایی در میدان کوزه‌گری و فرهنگسرای معلولین در پارک جوان برای نخستین بار و سالن تئاتر در بلوار نصر در جنوب شیراز اشاره کرد و یادآور شد: استقبال از دوچرخه‌های اشتراکی نشان می‌دهد که ذائقه مردم شیراز تغییر کرده و جنس مطالبات شهروندان از مدیریت شهری بسیار متفاوت شده است.

رییس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز به مردم نوید داد که در سایه تعامل و تصمیمات کارشناسی شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های بیشتری خواهیم بود.

انتهای پیام

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۳:۲۱

دیدگاه های شما