امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر موسوی: امیدوارم تلاش‌ها برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به زودی به سرانجام برسد

رییس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه برخی از پروژه‌های شهرداری شیراز حاصل زحمات شبانه‌روزی نیروهای شرکتی است که برخی‌ها ۲۰ سال در بلاتکلیفی به سر می‌برند، خطاب به معاون وزیر کشور گفت: امیدوارم تلاش‌های زیادی که برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی صورت گرفته است به زودی به خبرهای خوشی منتج شود

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، سید عبدالرزاق موسوی در آیین افتتاح پل دکتر خدادوست (چپگرد صدرا) با اشاره به محدودیت‌های بودجه‌ای سالیان اخیر، گفت: مسیر بسیار پیچیده‌ای در مجموعه شورا و شهرداری طی شده تا امروز شاهد به بار نشستن یکی از زحماتی باشیم که در دل محدودیت‌ها و در نظر گرفتن شرایط مردم، منابع مالی آن تامین شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز افزود: مدیریت کردن موثر در شرایطی که منابع مالی ما تا حد زیادی به اخذ عوارض از مردمی وابسته است که خودشان در شرایط اقتصادی خوبی نیستند، بسیار سخت است و این در حالی است که ناچاریم بار دولت را هم بر دوش بکشیم.

موسوی افزود: اگر موفقیتی در این شرایط به دست آمده به دلیل تعامل خوب شورای شهر با دیگر سازمان‌ها و حمایت مقامات ارشد استان بوده است.

وی با اشاره به برخی اقدامات شورا و شهرداری تصریح کرد: همه تلاش ما این بوده که شعار انسان‌محوری شورا را در میدان عمل و خدمت محقق کنیم و این مهم را با طراحی یک شهر انسان محور و برنامه‌ریزی بر اساس رویکردهای جدید با انجام کارهای بزرگی به پیش بردیم.

رییس شورای شهر شیراز در بخش دیگری از صحبت‌هایش به تقاضای نیروهای شرکتی شاغل در شورا و شهرداری شیراز اشاره کرد و توضیح داد: در مسیری که آمدم تعدادی از نیروهای شرکتی با من صحبت کردند و گفتند که این پلی که امروز افتتاح می‌کنید حاصل زحمات شبانه‌روزی نیروهای شرکتی است که برخی‌ها ۲۰ سال است بلاتکلیف هستند.

رئیس شورای شهر شیراز با تایید درخواست این نیروها افزود: تلاش‌های زیادی برای تبدیل وضعیت این افراد انجام دادیم و امیدوارم که به زودی این تلاش‌ها جواب دهد.

موسوی ادامه داد: شهرداری شیراز حداقل ۲ هزار پست خالی دارد و با این کار هم کارایی شهرداری بالاتر می‌رود و هم مشکل نیروهای شرکتی حل می‌شود.

انتهای پیام

۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۷:۱۱

دیدگاه های شما