امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

لیلا دودمان: طرح مدیریت و انتشار داده‌های شهری به صحن علنی شورا ارائه می‌شود

طرح مدیریت و انتشار داده‌های شهری در قالب طرح کمیسیون هوشمندسازی و فناوری به صحن علنی شورا ارائه می‌شود.

ه گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، شصت و هفتمین نشست کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد. 
لیلا دودمان، رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به مصوبات این نشست گفت: طرح مدیریت و انتشار داده‌های شهری به صورت مشترک با کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورا بررسی و مقرر شد که موضوع در قالب طرح کمیسیون به صحن شورا ارائه شود.
دودمان افزود: در این نشست همچنین گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از پیشرفت پروژه فیبر نوری ارائه و قرار شد که هفته آینده اعضای کمیسیون هوشمندسازی از پروژه مذکور بازدید کنند. 
قرائت گزارش پيشرفت پروژه هوشمندسازي مراكز تحت نظارت سازمان ساماندهي مشاغل و فرآورده هاي كشاورزي دستور کار دیگر این نشست بود که خانم دودمان پس از ارائه گزارش از بازدید اعضای کمیسیون هوشمندسازی از آن پروژه طی یک هفته آینده خبر داد.
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز اضافه کرد: در این نشست مصوب شد که هر هفته سازمان حمل و نقل ریلی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، گزارشی از روند اجرای پروژه اینترنت رایگان شهری را در کمیسیون ارائه کنند. 
وی یکی دیگر از تصمیمات نشست کمیسیون را اعلام زمان رونمایی از پروژه‌های هوشمندسازی مدیریت بحران در هفت روز آینده از سوی اداره مطالعات بحران شهرداری برشمرد.
پایان/

۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۱۹:۵۹

دیدگاه های شما