امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: ۴۶ پروژه در منطقه ۵ شیراز در دست اجراست

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در شهرداری منطقه ۵، گفت: دو ویژگی مشترک پروژه‌های منطقه ۵ شهر شیراز عدالت‌محوری و چندبعدی بودن آنها است تا به همه نیازهای شهروندان با یک یک نگاه عادلانه توجه کرده باشیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر علی ناصری در آیین افتتاح بوستان ترافیکی مادر با اشاره به برخی فضایل اخلاقی گفت: فرهنگ قدردانی و وفای به عهد، دو فضیلت اخلاقی است که باید در جامعه ما رشد پیدا کند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز، اظهار داشت: در منطقه ۵ شیراز ۳۳ پروژه عادی و ۱۳ پروژه شاخص در دست اجراست که امروز شاهد به بار نشستن برخی از این پروژه‌ها هستیم.
ناصری ادامه داد: عدالت‌محوری خدمات یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در پروژه‌های این منطقه مورد توجه شورای شهر بوده است.
ناظر شورای اسلامی در منطقه ۵ شیراز افزود: همان‌گونه که شهردار شیراز هم تأکید کرده‌اند، با همین نگاه عادلانه، کیفیت مصالح به کار رفته در پروژه‌های مناطق مختلف شهر یکسان است.
ناصری، چند بعدی بودن پروژه‌ها را از دیگر ویژگی‌های این طرح‌ها برشمرد و تصریح کرد: پروژه‌های آموزشی، ترافیکی و سلامت‌محور شاخصی در منطقه ۵ در حال اجرا است.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز، به ثمر نشستن پروژه‌ها و تحویل آنها به شهروندان فهیم شیراز را حاصل زحمات مشترک گروه‌های زیادی از جمله خدمات شهری تا فضای سبز و پسماند دانست و از همه کارمندان شهرداری، یاوران شهرداری، شخص شهردار کلان شهر، اعضای شورای شهر، رسانه‌ها و دیگر سازمان‌ها و نهادهای حامی قدردانی کرد.
ناصری با یادآوری فرهنگ قدردانی خاطرنشان کرد: مهمترین قدردانی را باید از مردم نجیب کلان شهر شیراز داشت که  همواره حامی و همراه بوده‌اند و از همین‌جا به آن‌ها اطمینان می‌دهم که همچنان بر عهد روز اول خود وفاداریم‌ و خدمات خود به شهروندان را لحظه‌ای متوقف نمی‌کنیم.
پایان/

۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۰:۱۲

دیدگاه های شما