امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر موسوی: انسان‌محوری وجه مشترک پروژه‌های مدیریت شهری شیراز است

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با نام بردن از برخی پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی هفته‌های اخیر در نقاط مختلف شیراز، گفت: انسان‌محوری وجه مشترک همه پروژه‌های تعریف شده در مدیریت کلان شهر شیراز است. 

به گزارش اداره اطلا‌ع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر سید عبدالرزاق موسوی در آیین افتتاح بوستان ترافیکی مادر گفت: امروز به مردم نجیب کلان‌شهر شیراز اطمینان می‌دهم که همه خدمات و پروژه‌های مدیریت شهری با یک برنامه و طرح کارشناسی و از پیش تعیین شده تعریف، اجرا و تحویل مردم داده می‌شوند.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز افزود: نگاه ما به شهر و مدیریت شهری نگاه به یک موجود زنده است که در ترکیب با انسان به عنوان موجودی اجتماعی باید محیطی باشد که به رشد و رفاه مادی و معنوی شهروندان کمک کند.
موسوی یادآور شد: در هفته اخیر و در طول چند سال گذشته پروژه‌های مهمی افتتاح و کلنگ‌زنی شد که یک نگاه مشترک بین‌ آنها مشهود بود و آن هم نگاه انسان‌محوری مبتنی بر ارزش‌های دینی و اخلاقی بوده است.
رئیس شورای اسلامی کلان شهر شیراز با یادآوری تعامل و وحدت رویه همه ارکان شورا و شهرداری در خدمت به مردم، بیان کرد: لازم می‌دانم که از شخص شهردار شیراز به دلیل اجرای مصوبات شورای اسلامی در زمینه‌های مختلف قدردانی کنم و بگویم که وی و همکارانش در تحقق رویکردهای نمایندگان مردم در این شورا نه تنها عقب نیستند بلکه جلوتر هم هستند.
وی این تعامل و هماهنگی را یک نقطه مثبت در عملکرد شورای اسلامی شهر شیراز دانست واظهار امیدواری کرد که در سال جدید خدمات به مراتب بهتر و شایسته‌تری به شهروندان شایسته کلان شهر شیراز ارائه شود.
پایان/

۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۲:۱۲

دیدگاه های شما