امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

گزارش عملکرد سه‌و‌نیم ساله شورای پنجم شیراز، منتشر شد

گزارش عملکرد شورای اسلامی شهر شیراز در بازه زمانی آغاز دوره پنجم تا پایان 6 ماهه نخست سال چهارم از این دوره، منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز؛ مصوبات و اقدامات شورا و عملکرد کمیسیون‌های تخصصی مختلف به تفکیک سال در این گزارش منتشر شده است.
اقدامات ساختاری و تفاهم‌نامه‌ها، مهمترین مصوبات اجرایی و اهم تکالیف بودجه از جمله بخش‌های دیگری است که در این گزارش جای گرفته است.
همچنین اقدمات برجسته شورای پنجم شیراز در حوزه شفافیت، پاسخگویی و نظارت نیز در این گزارش مورد توجه ویژه قرار گرفت.
گزارش‌های آماری از تعداد جلسات صحن علنی، تعداد مصوبات، آمار عملکرد کمیسیون‌های مختلف و میزان مشارکت و حضور اعضای شورا در جلسات به تفکیک سال نیز، ازجمله بخش‌های دیگری است که این گزارش شورای پنجم در معرض عموم شهروندان قرار داده است.
در این گزارش همچنین برخی از فعالیت‌های مرکز پژوهش‌های شورای شهر شیراز که در سال سوم شورا راه‌اندازی شده است، به طور ویژه مورد اشاره قرار گرفت.
این گزارش، به‌صورت الکترونیکی نیز منتشر شده است و در وب‌سایت رسمی شورای اسلامی شهر شیراز بارگذاری شد که برای عموم مردم قابل بارگیری و مشاهده است؛ همچنین این گزارش در اختیار رسانه‌های مکتوب و برخط قرار گرفته و به صورت گسترده در فضای مجازی نیز منتشر شده است.
بنا بر اعلام اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، گزارش جامع و کامل شورای پنجم شیراز در دست تدوین و تکمیل است و تا مردادماه سال جاری منتشر خواهد شد.

لینک مستقیم دانلود فایل کم‌حجم و مشاهده نسخه الکترونیکی گزارش عملکرد سه‌ونیم ساله شورای اسلامی شهر شیراز در دوره پنجم در زیر آمده است:

فایلعنوان
گزارش عملکرد سه‌و‌نیم ساله شورای پنجم شیرازگزارش عملکرد سه‌و‌نیم ساله شورای پنجم شیراز
۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۹:۲۱

دیدگاه های شما