امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دستغیب: اجرای به‌موقع مصوبات فرهنگی در فرصت باقیمانده از شورای پنجم اهمیت ویژه‌ای دارد

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: اجرای به‌موقع مصوبات فرهنگی در فرصت باقیمانده از شورای پنجم از اهمیت خاصی برخوردار است.

سید احمدرضا دستغیب در یکصد و شصتمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، با اشاره به ماده هشتاد قانون شورا در حوزه وظایف و اختیارات نظارتی شورا بر عملکرد شهرداری گفت: نظارت بر عملکرد شهرداری یکی از اصلی ترین وظایف شورای اسلامی شهر به منظور استفاده حداکثری از توان مدیریتی و امکانات شهرداری برای تسریع و اجرای دقیق و به موقع پروژه‌ها و برنامه‌های شهرداری است.
وی افزود: با توجه به اهمیت وظیفه نظارتی شورا، کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز همواره کوشیده است با برگزاری جلسات و بازدیدهای میدانی از این فرصت قانونی به منظور استفاده حداکثری از توان مدیریتی و امکانات شهرداری برای تسریع و اجرای دقیق و به موقع پروژه‌ها و برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری استفاده کند.
دستغیب با اشاره به فرصت باقیمانده از شورای دوره پنجم تصریح کرد: اجرای به موقع مصوبات فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است.
گفتنی است در این جلسه موضوع مصوبات جشنواره شهروند برگزیده و جشنواره بین المللی شعر اهل بیت علیهم السلام مورد بررسی و نظارت قرار گرفت و بر اجرای به موقع آن تاکید و مقرر شد گزارشات تکمیلی به کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا ارائه شود.
پایان/

۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۸:۳۵

دیدگاه های شما