امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: ضرورت ضدعفونی کردن مراکز DIC و ترك اعتیاد با توجه به گسترش مجدد بیماری کرونا

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و هشتادمین جلسه این کمیسیون با اشاره به تفاهم نامه‌های چند جانبه بین شورا، شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی، دادگستری و بهزیستی؛ بر افزایش همکاری های بین بخشی با هدف پیشگیری و کنترل کرونا تاکید کرد.

در این نشست اعضای کمیسیون؛ معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز را مامور تشکیل کارگروهی به منظور تهیه لیست و اولویت بندی پرسنل شهرداری جهت واکسیناسیون بیماری کرونا با حضور معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری، نماینده دانشگاه علوم پزشکی، نماینده و کارشناس کمیسیون کردند.
در ادامه نیز مقرر شد که کمیته ای متشکل از اداره پیشگیری و سامان دهی آسیب دید گان اجتماعی معاونت خدمات شهری شهرداری، بهزیستی، دادگستری، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، سازمان نظام روان شناسی و مشاوره استان و دانشگاه علوم پزشکی به صورت یکپارچه لیست روان درمانگرها را جهت واکسیناسیون بیماری کرونا تهیه کرده و نتیجه به کمیسیون ارائه شود. 
بنا بر اعلام دکتر علی ناصری، رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در این نشست همچنین مقرر شد که شهرداری نسبت به گندزدایی و ضدعفونی مراکز DIC و ترك اعتیاد اقدام کرده و نتیجه را به کمیسیون گزارش دهد.
ناصری در پایان این جلسه بر پیگیری نحوه توسعه میدان اول میوه و تره بار نیز تاکید کرد و افزود: به منظور بررسی دقیق تر لایحه شهرداری در این خصوص، موضوع در جلسه آتی کمیسیون بررسی شود.
پایان/

/منبع: کمیسیون/

۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۰:۳۱

دیدگاه های شما