امروز: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

گزارش مقایسه‌ای شورای اسلامی شهر شیراز از عملکرد 11 ساله شهرداری شیراز، منتشر شد

گزارش شورای اسلامی شهر شیراز از مقایسه عملکرد شهرداری این کلان‌شهر در بازه زمانی سال‌های 89 تا 99 و بر اساس 65 شاخص مدیریتی، منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، «سید عبدالرزاق موسوی» رییس این شورا با بیان اینکه شاخص‌های این گزارش از میان فهرستی از 150 شاخص کمی انتخاب شده است، اظهار داشت: بخشی از این شاخص‌ها از میان شاخص‌های برنامه پنج ساله شهرداری استخراج شده و با اضافه شدن تعدادی دیگر از شاخص‌های کمی مدیریت شهری، برای نخستین بار عملکرد مقایسه‌ای شهرداری شیراز در سه دوره اخیر بر اساس 65 شاخص کمی؛ تهیه، ارزیابی و منتشر شده است.
وی با تصریح این مطلب که داده‌های این گزارش بر اساس اطلاعات شهرداری شیراز و با همت اداره نظارت و ارزیابی شورای شهر و اداره‌کل برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی شهرداری احصا شده است، افزود: این گزارش که برای نخستین بار تهیه و منتشر می‌شود، حتی برای خود مدیران مجموعه شهرداری مورد توجه قرار گرفته است و علاوه بر آن برای کسانی که در حوزه مدیریت شهری فعالیت یا دغدغه دارند و عموم شهروندان شیراز نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
رییس شورای اسلامی شهر شیراز در پایان با یادآوری اینکه از مهمترین وظایف شورا، نظارت بر اجرای مصوبات شورا و عملکرد شهرداری است که باید به صورت مستمر ادامه یابد؛ تأکید کرد: بر همین اساس نیز شورای پنجم شیراز تا آخرین روز فعالیت خود، عملکرد شهرداری را تحت نظارت خود قرار می‌دهد و به شهروندان شیراز نیز گزارش‌های شفاف و صادقانه ارائه خواهد کرد.
پایان/

فایلعنوان
گزارش مقایسه‌ای شورای اسلامی شهر شیراز از عملکرد 11 ساله شهرداری شیراز (از شهریور 89 تا اسفند 99)گزارش مقایسه‌ای شورای اسلامی شهر شیراز از عملکرد 11 ساله شهرداری شیراز (از شهریور 89 تا اسفند 99)
۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۳:۱۱

دیدگاه های شما