امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

امامی: اقدامات شورای پنجم در بیست‌‌ودو سال گذشته بی‌سابقه بوده است

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز  عنوان کرد: در انتخابات ۲۸خردادماه اعضای جدیدی به شورای شهر راه یافتند و برای همه آنان آرزوی موفقیت می‌کنیم؛ اما باید گفت که اقدامات شورای پنجم در بیست‌‌ودو سال گذشته بی‌سابقه بوده است. 

 

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، نوذر امامی عصر امروز چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های شهرداری منطقه ۱۰ با اشاره به اتمام مدت خدمتگزاری شورای پنجم به مردم، گفت: مردم برای ما در شورای پنجم دست تکان نمی‌دهند؛ بلکه با دل خود با ما خداحافظی می‌کنند. 
امامی ابراز داشت: من روستایی ساده‌ای هستم که در شیراز زندگی کرده‌ام و از جنس مردمم و هر جا توانسته‌ام سفارش همشهریانم را کرده‌ام و می‌دانم که مردم برای رفع مشکلاتشان فردی از جنس خودشان را می‌خواهند. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه اعضای شورا هیچ تفاوتی با دیگران ندارند، اظهار کرد: تنها تفاوت اعضای شوراها این است که آنان مسؤولیت بزرگی بر دوش دارند. 
وی ابراز داشت: در چهار سال گذشته با همت کارکنان شهرداری و شهردار شورای پنجم اقدامات بزرگی را به سرانجام رساندیم و امروز شادمان هستم که بیش از ۱۰ طرح موثر در زندگی شهروندان را تنها در کمیسیون معماری و شهرسازی تصویب کردیم که به کمک زندگی مردم آمده است، از طرح سامانه شفافیت و تعارض منافع تا آسان‌سازی، کم‌کردن پارکینگ‌ها در ساختمان‌های تجاری و اداری، بازنگری و ساماندهی باغات قصردشت، تصویب چشم‌انداز بیست‌ساله و پنج‌ساله سوم و تمام پروژه‌هایی که تحت عنوان انسان‌محوری برای مردم به سرانجام رساندیم. 
امامی با بیان اینکه شورای پنجم در کنار اقدامات نرم‌افزاری از اقدامات سخت‌افزاری چشم‌پوشی نکرده‌ایم، گفت: از ساخت پل، زیرگذر و تقاطع‌های غیرهم‌سطح غافل نماندیم و در کمیسیون معماری و شهرسازی در بافت فرسوده شیراز کاری کردیم که در چهار دهه گذشته بی‌نظیر بوده است. 
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز عنوان کرد: دیوارسازی، پیاده‌راه سازی، کف‌سازی و مهم‌تر از همه مستندسازی بافت تاریخی از اقدامات ماندگار این کمیسیون بوده است.
او بیان داشت: در شهرداری منطقه ۱۰ پارک نهر اعظم که امروز به افتتاح رسیده است، بوستانی  ترکیبی است که شامل ورزش، سرگرمی و تفریح است و ارزش افزوده برای ساکنان این منطقه خواهد داشت. 
امامی افزود: زمانی قصد داشتند که این منطقه را مسکونی کنند؛ اما شورای پنجم با نیم‌نگاهی به آینده شیراز و با توجه به اهمیت نهر اعظم این فضا را به محیطی فرح‌بخش بدل کرد که همگان بتوانند از آن بهره ببرند. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه فقط در سال ۱۳۹۹ بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان در شهرداری منطقه ۱۰ پروژه اجرا شده است، بیان کرد: این پروژه‌ها شامل آسفالت، اجرای پیست دوچرخه‌سواری، راه‌اندازی بوستان و پیاده‌راه، ایجاد بولوار و پل انجیره، کندروهای گویم و ایجاد محور‌های مختلف در شهرک‌های گلستان، بزین و بهشتی بوده است. 
امامی ابراز داشت: چهار سال در شورای پنجم به شهروندان خدمت صادقانه کردیم، به مردم عشق ورزیدیم با آنان زندگی کردیم و در خدمتشان بودیم و امید است که بتوانیم بیش از این در خدمت آنان باشیم.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد: ما اصلاح‌طلبان استاد تغییر در جهت مصلحت، درستکاری و اصلاح امور مردم هستیم و راهی را که شهیدان باعنوان بزرگ‌ترین مصلحان اجتماعی آغاز کردند، ادامه خواهیم داد و در آبادانی شهر خواهیم کوشید. 
پایان پیام/

۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۲:۳۱

دیدگاه های شما