امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شورای پنجم ریل‌گذاری‌ها را به سمت فعالیت‌های نرم‌افزاری تغییر داد

رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شورای پنجم ترمز قطاری را کشید که با سرعت در حال حرکت بود و توانست ریل‌گذاری‌ها را به سمت فعالیت‌های نرم‌افزاری تغییر دهد تا بدان‌جا که امروز می‌تواند پاسخگوی نسل‌های آینده باشد، نسلی که از ما شهری زیست‌پذیر مطالبه خواهد کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «قاسم مقیمی» در آیین گشایش پیاده‌راه ورزش و سلامت احمد بن موسی (ع) همه تلاش مدیران شهری را معطوف به سلامت شهروندان دانست و گفت: فارغ از حوزه فردی، بسترسازی برای ورزش، سلامت و سیاحت، شفابخشی به جان انسان‌هاست.
او ابراز داشت: اولویت‌بخشی به انسان و زمینه‌سازی برای حضور بی‌دغدغه مردم یکی از ارزانترین، مهم‌ترین و بهترین اقدامات در سطح شهرهاست و همکاران ما در شهرداری اثبات کردند، زمان آن رسیده که نشاط و شادابی برای شهر به ارمغان آید.
رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه کشورهای توسعه‌یافته برای کاهش هزینه‌های درمان و پیشگیری از بیماری‌ها زیرساخت‌های سلامت‌محور ایجاد می‌کنند، اظهار کرد: متاسفانه ما بیش از هر چیز در حوزه درمان فعالیت می‌کنیم و شیوه‌های پیشگیرانه ازجمله ورزش را رها کرده‌ایم.
مقیمی با بیان اینکه شورای پنجم با نگاهی نیزبینانه و تشخیصی درست به مدیریت شهری ورود کرد، افزود: شورای پنجم شهر را موجود زنده‌ای دانست و اقدامات خود را بر آن مبنا نهاد؛ حال آنکه در ادوار گذشته کارهای سخت‌افزاری انجام شده بود.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز از شهردار درخواست کرد که میزان افزایش این فضاها را طی چهار سال استخراج کرده و در اختیار مردم قرار دهد‌؛ او همچنین از منتخبان شورای ششم خواست نهضت جهادگونه سلامت‌محور را ادامه دهند و برای ایجاد نشاط در شهر کار کنند.
پایان/

۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۴:۵۹

دیدگاه های شما