امروز: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر قائدی: عملکرد شورای پنجم و شهرداری عدالت‌محور بوده است

رییس کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شهرداری و شورای پنجم به دور از شعار، عدالت را در عمل ثابت کرده است.

 

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز «نواب قائدی» شامگاه دوشنبه ۱۴ تیرماه در آیین بهره‌برداری از بوستان گل سرخ بیان کرد: در چهار سال گذشته شورای پنجم افتخار داشت که برای مردم بود و بر مردم نبود. 
او افزود: اعضای این شورا به دور از شعار، خادم مردم بودند و تلاش کردند پروژه‌هایی را تقدیم کنند که مطابق با ذائقه شهروندان باشد. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اقدامات شوراهای پیشین، گفت: همکاران ما در ادوار گذشته شورا و مدیریت شهری پروژه‌های عمرانی را در سطح شهر اجرا کردند؛ اما در این دوره مدیریت شهری شهروندان پروژه‌هایی از جنس دیگری می‌خواستند. 
او با بیان اینکه شهروندان خواستار فضاهای سبز فرهنگ‌مدار بودند، گفت: مردم خواستار بوستان‌هایی بودند که صرفاً محدود به فضای سبز نباشد و در این راستا پروژه ورزش و تفریح بلوار تخت‌جمشید را کلنگ‌زنی کردیم و مدتی پیش نیز پیاده‌راه ورزش و سلامت احمد بن موسی (ع) را به بهره‌برداری رساندیم. 
قائدی ادامه داد: هم‌اکنون پروژه ورزش و سلامت در بلوار طلاییه در حال انجام است و این نشان می‌دهد که شهرداری مسیر خود را به سمت اجرای طرح‌های شاد و برای نشاط مردم فراهم کرده است.

 گفتنی است در آیین امروز، افزون بر افتتاح بوستان گل سرخ، مدیران شهری شیراز منظر فضای سبز خلیج فارس را نیز افتتاح کردند؛ همچنین کلنگ‌زنی تم‌پارک ورزشی و پیست اسکیت و نیز آغاز عملیات اجرایی و مرمت مجموعه میراثی قصر ابونصر صورت پذیرفت. 
پایان/

۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۵:۴۲

دیدگاه های شما