امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نایب رئیس کمیسیون هوشمندسازی :سامانه هوشمند تاکسیرانی تی ام اس مردادماه رونمایی می‌شود

نایب رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ارائه گزارش بررسی‌های فنی اسناد «بی ام اس (BMS)» توسط معاونت مربوطه در جلسه آینده کمیسیون، گفت: سامانه هوشمند تاکسیرانی «تی ام اس (TMS)» مردادماه آینده رونمایی می‌شود.

ه گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگويی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر "نواب قائدی" در هشتاد و دومین جلسه این کمیسیون که به ریاست او برگزار شد، با اشاره به گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات مبنی بر پیشرفت ۳۷ کیلومتری فاز دوم پروژه فیبر نوری، تصریح کرد: گزارش نقطه به نقطه و متراژ طول اجرای فیبر نوری به تفصیل هر هفته در جلسه آتی ارائه می‌شود.
وی با تاکید بر بررسی گزارش پروژه کیف پول و بلیط افزار شهروندی، بیان داشت: با توجه به اتمام زمان قرارداد در آینده‌ای نزدیک و عدم تمایل معاونت مالی و اقتصادی درخصوص پیگیری، این موضوع با حضور شهردار و معاون مالی و اقتصادی  در کمیسیون تلفیق بررسی می‌شود.
در بررسی دستور کار طرح راهبردی شهر و شهرداری ۱۴۲۰ نیز قائدی عنوان داشت: موضوع توسط اعضای کمیسیون مطالعه و بررسی و نتیجه در صحن شورا ارائه می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای اسلامي شهر شیراز با تاکید بر بررسی سند راهبری PMIS بر رفع ایرادات کمیته حقوقی شورا در جلسه‌ای تاکید کرد.
قائدی به بررسی گزارش پيشرفت پروژه هوشمندسازي مراكز تحت نظارت سازمان ساماندهي مشاغل و فرآورده‌هاي كشاورزي نیز اشاره داشت و گفت: در جلسه آینده گزارشی از روند اجرای پروژه‌های هوشمندسازی مراکز تحت نظارت آن سازمان ارائه می‌شود.
برآورد هزینه اجرای فیبر نوری از حدفاصل ایستگاه نمازی تا میدان گل سرخ دیگر موضوع مورد بررسی در کمیسیون بود که مقرر شد توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات انجام شود.
پایان/

۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰:۱۸

دیدگاه های شما