امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دکتر ناصری: تلاش شورای پنجم معطوف به گسترش عدالت بوده است

ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ۵ شهرداری، افتتاح همزمان پروژه‌های شهری در منطقه کمتر‌برخورداری مانند منطقه ۵ و مناطق دیگر همچون خیابان‌های چمران و معالی آباد، نشانی از باور شورای پنجم به گسترش عدالت اجتماعی است. 

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و پاسخگویی شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر «علی ناصری» در آیین افتتاح پرو‌ژه‌های منطقه ۵ شهرداری شیراز، گفت: آخرین روز‌های دوره پنجم شورای اسلامی کلان‌شهر شیراز را در حالی سپری می‌کنیم که شاهد افتتاح چندین پروژه شاخص در زمینه‌های ورزشی، فرهنگی، آموزشی و عمرانی هستیم. 

علی ناصری عنوان کرد: چنانچه بودجه تزریق شود سه پروژه دیگر نیز در منطقه ۵ قابل بهره‌برداری است؛ زیرا پیمان‌کار‌ها وظیفه خود را به انجام رسانده‌اند و از همین رو از شهردار شیراز درخواست داریم که در این زمینه اهتمام ورزد. 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه تلاش این شورا معطوف به گسترش عدالت در تمامی نقاط شیراز بوده است، افزود: شاهد این موضوع آن است که در منطقه کمتر‌برخورداری مانند منطقه ۵ شاهد افتتاح پروژه‌هایی هستیم که معادلش را در خیابان چمران و معالی‌آباد دیده‌ایم. 
وی ضمن قدردانی از شهردار شیراز، شهرداران مناطق یازده‌گانه و یاوران شورا، از سردار شهید هاشم اعتمادی یاد کرد و افزود: آرامش امروز مدیون جانفشانی‌های سردار هاشم اعتمادی و دیگر شهداست؛ همچنین باید زحمات زنده‌یاد مهندس مهران اعتمادی، شهردار اسبق شیراز را ستود که نام نیکش در یاد‌هاست.

_گفتنی است در این آیین بوستان مطالعه به مساحتی بالغ بر ۹هزار مترمربع که برای معلولین و جانبازان مناسب‌سازی شده است به بهره‌برداری رسید؛ این بوستان شامل سالن شطرنج، سالن مطالعه و کتابخانه، وسایل بازی کودکان، آمفی تئاتر روباز، ست بدنسازی و چهارهزار مترمربع فضای سبز است. 
همچنین، ورزشگاه زنده‌یاد مهران اعتمادی (شهردار اسبق شیراز) به مساحت ۱۴۰۰ مترمربع شامل ۱۲۰۰ مترمربع زمین ورزشی توپی و ۲۰۰ مترمربع سالن ورزش غیرتوپی و رختکن، اتاق داوران و سکوی تماشاگران با گنجایش ۵۰۰ نفر از دیگر طرح‌هایی است که در این مراسم افتتاح شد. 
این دو مجموعه در بولوار قائم به سمت شهرک مطهری - انتهای بولوار گفتار و در محدوده شهرداری منطقه پنج شیراز واقع شده است.
فرهنگسرای عرفان با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع شامل کلاس‌های آموزشی، کتابخانه، سالن مطالعه، اتاق مشاور و ورزش در بولوار عرفان غربی، بوستان غربی قرار دارد._
پایان پیام/

۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۰۶:۱۱

دیدگاه های شما