امروز: شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

سید احسان اصنافی شهردار شیراز شد

با رأی اعضای شورای شهر شیراز سید احسان اصنافی به عنوان شهردار کلان شهر شیراز انتخاب شد.

 

سید احسان اصنافی شهردار شیراز شد

 

با رأی اعضای شورای شهر شیراز سید احسان اصنافی به عنوان شهردار کلان شهر شیراز انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای شهر شیراز، در ابتدای شروع به کار شورای ششم شهر شیراز سامانه ای مردمی برای معرفی شهردار طراحی و در اختیار مردم قرار گرفت تا بتوانند گزینه های مدنظر خود را برای تصدی پست شهردار شیراز معرفی نمایند.

در مهلت زمانی آن بیش از 960 شهروند اقدام به معرفی گزینه مطلوب خود به عنوان شهردار کردند که با حذف نام های تکراری، 136 نفر معرفی شده بودند. این تعداد در ادامه با در نظر گرفتن رزومه، مدرک تحصیلی، سوابق کاری و علمی و برگزاری چندین 22 نفر برای ارائه برنامه‌ها و دیدگاه های خود در صحن علنی شورای شهر شیراز حاضر شدند. در پایان ارائه ها با رای اعضای شورا، پنج نفر نهایی مشخص شدند.

آقایان محمد فرخ‌زاده، سید احسان اصنافی، محمدعلی چوبینی، علی حسین رعیتی‌فرد و محمد بذرافشان کاندیداهای نهایی شهرداری شیراز بودند که پس از ارائه مجدد و پاسخگویی به سوالات اعضای شورای شهر شیراز، آقایان فرخ‌زاده، چوبینی و بذرافشان انصراف دادند.

در پایان بعد از رأی‌گیری از اعضای شورا، سید احسان اصنافی هشت رأی و علی حسین رعیتی فر پنج رأی کسب کردند تا اصنافی شهردار منتخب شورای ششم باشد.

 

مهندس سید احسان اصنافی متولد 1359 در شهر شیراز می‌باشد. وی کارشناسی را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز و مقطع ارشد را در رشته عمران در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران تحصیل کرده است.

 

از مهمترین سوابق وی می‌توان به نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز دوره ششم(عضو کمیسیون‌های حمل و نقل و ترافیک، برنامه و بودجه، عمران، کمیسیون ماده ۱۰۰)، عضو دوره چهارم شورای اسلامی شهر شیراز(عضو و دبیر هیئت رئیسه، عضو کمیسیون های عمران،حمل و نقل، برنامه و بودجه،معماری و شهرسازی، عضو مجمع و ناظر هیئت مدیره سازمان ترافیک، عضو مجمع و ناظر هیئت مدیره سازمان فناوری اطلاعات ، عضو کمسیون ماده 100 و عضو کمیسیون مشاغل مزاحم)، طراح، ناظر و مجری مجموعه های عظیم عمرانی نظیر پردیس 200 هکتاری دانشگاه آزاد شیراز، مصلی های داراب و سروستان،خرامه و زاهد شهر، مشاور عمرانی شورای سیاسیت گذاری ائمه جمعه و عضو کمیته فنی نهضت مصلی سازی و دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز اشاره کرد.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۴:۰۲

دیدگاه های شما


مهدی (1400/06/11 - 21:43:17):

الحق و الانصاف

انتخاب بجا و در شان و منزلت شیرازی های عزیز هستند، الحمدلله دست رانت خوارها از شهرداری شیراز کوتاه می شود