امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تذروی : اعلام آمادگی کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز برای میزبانی از سرمایه‌گذاران

تذروی : اعلام آمادگی کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز برای میزبانی از سرمایه‌گذاران

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، چهارمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز با دستورکار بررسی مسائل و مشکلات شهرداری شیراز در جذب سرمایه‌گذار با حضور محمدتقی تذروی، رئیس کمیسیون و سایر اعضا برگزار شد.
در این جلسه با تاکید بر اهمیت سرمایه‌گذاری، تذروی از آمادگی و همکاری همه جانبه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز برای دعوت، همکاری و حمایت از سرمایه‌گذاران کلان‌شهر شیراز، ملی و بین المللی خبر داد.
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز گفت: به منظور بررسی مشکلات و موانع سرمایه‌گذاری در شهر شیراز چندین راهکار از جمله تجدید نظر در روندهای زمان‌بر سرمایه‌گذاری در شیراز، افزایش مدل‌ قراردادهای سرمایه‌گذاری و تدوین شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
وی ادامه داد: نظر به اهمیت موضوع سرمایه‌گذاری در توسعه زیرساخت‌های شهری و ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری، اعضا پیشنهاد حضور شهردار در جلسات این کمیسیون را به صورت ماهانه دادند.
محمدتقی تذروی تصریح کرد: اعضای این کمیسیون همچنین بر لزوم نظارت دفتر فنی سازمان سرمایه‌گذاری بر پروژه‌های در حال اجرا، شناسایی مشکلات و موانع پروژه‌ها و سعی در برطرف نمودن آن‌ها و گزارش هفتگی به مردم و کمیسیون اقتصاد تاکید ورزیدند.
به گفته او همکاری لازم تمام مدیران شهری و شهرداری با سرمایه‌گذاران از الزامات جهت تسهیل در روند اداری پروژه‌ها و صدور مجوزها توسط شهرداری و سازمان‌های تابعه می باشد.
انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۱:۵۸

دیدگاه های شما