امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

سلطانی: کمیته بانوان و خانواده شورای شهر شیراز تشکیل شد

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز به تشریح مهمترین فعالیت‌ها و طرح‌های بررسی شده در این کمیسیون پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، علی اکبر سلطانی با اشاره به برگزاری منظم جلسات کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز، درخصوص آخرین مباحث مطرح شده گفت: به منظور تشکیل کمیته و کارگروه های تخصصی ، پیرامون تشکیل کمیته بانوان و خانواده  بحث و گفتگو شد.
وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می دهند و نقش پررنگ بانوان در مشارکت های مردمی  تصریح کرد: کمیته تخصصی بانوان و خانواده ذیل کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز تشکیل خواهد شد.
به گفته سخنگوی شورای شهر شیراز مسئولیت کمیته بانوان و خانواده بر عهده سرکارخانم افسانه خواست خدایی خواهد بود.
وی در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی در شهر شیراز اظهار داشت: همکاری لازم در برنامه فصل شیدایی بسیج هنرمندان استان فارس و کنگره جهانی ادبی و هنری محمد (ص) پیامبر رحمت صورت خواهد گرفت.
سلطانی داشتن یک موزه فاخر را برای کلانشهر شیراز ضروری دانست و به منظور کمک شهرداری برای رسیدن به این مهم عنوان کرد: طبق درخواست اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس به شهرداری شیراز اجازه داده شد که در طرح توسعه و تکمیل پروژه موزه دفاع مقدس به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس مساعدت نماید.
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز در ادامه به موضوع باغات خانواده پرداخت و گفت: با عنایت به وضعیت حاکم بر جامعه ناشی از بیماری کرونا و عدم استفاده از باغات خانواده، موضوع ساماندهی و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گفته سخنگوی شورای شهر شیراز مدیریت کلیه باغات خانواده در اختیار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قرار خواهد گرفت و طراحی یک اپلیکیشن با پیش بینی کلیه قابلیت های بازدید مجازی، انتخاب، رزرو  و پرداخت هزینه سکوهای مستقر در باغات برای استفاده شهروندان در اسرع وقت انجام خواهد شد.
انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۱۸:۴۹

دیدگاه های شما