امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

گفت‌وگوی صمیمی یاوران شورا در محلات منطقه یک شهرداری با رئیس کمیته یاوران، ناظر شورا و شهردار منطقه

نشست صمیمانه رئیس کمیته مرکزی یاوران شورا، ناظر شورا در منطقه یک، شهردار منطقه یک شیراز و معاونان وی با یاوران شورا در منطقه یک شهرداری شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، محمدتقی تذروی در این نشست با بیان اینکه همه شوراها از گذشته تاکنون برای خدمت آمده اند، اظهار داشت: در مسیر چهارساله عمر هر شورا ممکن است شورایی ضعیف یا قوی عمل کرده باشد که باید سپاسگزار همه آنان بود.
وی با اظهار امیدواری برای رفع مشکلات مردم و منطقه گفت: برای برداشتن گام های مثبت برای حل مشکلات مردم و معضلات منطقه راهی جزء ارتباط مستمر و موثر با با محلات نداریم، محلاتی که یاوران بعنوان گل ارتباطی ما و مردم در محله هستند.
رئیس کمیته مرکزی یاوران شورای شهر شیراز با درخواست انتقال مشکلات مردم به شورا اذعان داشت: دو کار مهم از یاوران شورا انتظار میرود که یکی انتقال مطالبات مردم و مشکلات محله به شورا و دیگری انتقال مطالب و اقدامات شورای شهر به مردم است.
وی درخصوص فعالیت یاوران شورا در محلات تصریح کرد: شورای ششم هیچکدام از یاوران شورای محلات را حذف نکرده و با اعتماد به یاوران شورا، در پی استفاده از توان آنها برای حل مشکلات و توسعه شهر هستیم.
رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر شیراز با بیان اینکه مطلوب است یاوران شورا اقدامات شورا را از طرق مختلف به سمع و نظر مردم عزیز شیراز برسانند، عنوان کرد: انتظار است که یاوران از شورا حمایت کرده اما گاهی دیده میشود برخی از یاوران شورا اقدام به تخریب شورای شهر می نمایند.

در ادامه جلسه غلامعلی ترابی با اشاره به تاکید شورای ششم شهر شیراز بر ارتباط با مردم و حل مشکلات گفت: شورای شهر برای خدمت به مردم آمده که در گام نخست در پی حل مشکلات مردم و معضلات محلات است.
ناظر شورای شهر شیراز در منطقه یک شهرداری ادامه داد: در گام دوم شورای شهر به دنبال توسعه شیراز برای داشتن زندگی راحت و با آسایش برای شهروندان می باشد.
وی با تاکید بر نقش برجسته یاوران شورا در محلات بیان کرد: شورای شهر باید از ظرفیت مردم در محلات به نحو مطلوبی استفاده کرده که امیدواریم شاهد رقم خوردن این مهم باشیم.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر شیراز از یاوران شورا درخواست کرد: ارتباط میان یاوران شورا و شورا باید افزایش پیدا کرده و مجموعه یاوران شورا در محلات به عنوان بازوی شورا در محلات شهر فعال باشند.
غلامرضا نامورچی، شهردار منطقه یک شهرداری شیراز نیز در این جلسه گفت: سعی کردیم در مدت فعالیت خود ارتباطی مستقیم و موثر را با مردم و یاوران شورا داشته باشیم.
وی افزود: متاسفانه امورات و اقدامات صورت گرفته در شهرداری منطقه یک شیراز به خوبی به اطلاع شهروندان عزیز نرسیده است.
انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۳۸:۴۳

دیدگاه های شما