امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اولین نشست صمیمانه ناظر شورای در منطقه شش با شهردار و یاوران شورا/ ظرفیت یاوران شورا احیا می شود

اولین نشست صمیمانه ناظر شورای شهر در منطقه شش شهرداری شیراز، رئیس کمیته مرکزی یاوران شورای شهر و شهردار منطقه شش به همراه معاونان وی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، رئیس کمیته مرکزی یاوران شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه با اشاره به حضور مهندس اصنافی به عنوان ناظر شورای شهر در منطقه شش شهرداری شیراز اظهار داشت: اصنافی چهره ای جوان، توانمند، کارآمد و آشنا به منطقه شش می باشد که در دوره چهارم نیز این منطقه با حضور وی شاهد اتفاقات بسیار خوبی در حوزه مدیریت شهری بود.

محمد تقی تذروی با تبریک هفته دفاع مقدس درخصوص یاوران شورای شهر گفت: وجود یاوران شورا برای شهر الزامی است و باید مثل گذشته یاوران در جایگاه واقعی خود قرار گیرند.

وی اضافه کرد: هرکسی دغدغه داشته و برای شهر زحمت بکشد، استقبال می کنیم و شهرمان به تلاش همه ما نیاز دارد.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر شیراز همچنین گفت: درحال سازماندهی یاوران شورا در محلات مختلف هستیم و باید جایگاه یاوران را تثبیت کنیم.

 

ظرفیت یاوران شورا احیا می شود

ناظر شورای شهر در منطقه شش شهرداری شیراز نیز با اشاره به اهمیت حضور یاوران شورا در محلات تصریح کرد: یاوران شورا بازوان توانمند شورا و شهرداری بوده و هستند که باید ظرفیت آنها را احیا کرده و بالا ببریم تا امور شهر با کیفیت بهتر و کمیت بیشتر پیش برود.

مهند سید احسان اصنافی ادامه داد: یاوران شورا چشم و ناظر شهرداری و اعضای شورای شهر در محلات هستند که مطالب و موضوعات را جمع آوری کرده و به شورا و شهرداری منتقل می نمایند.

وی همچنین گفت: یاوران شورای شهر بدون هیچ قصد و قرضی کمک کرده و اطلاعات و کمک آنها یک ابزار دقیق تصمیم گیری برای شورا و شهرداری بوده است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز پیرامون شناخت و آگاهی یاوران شورا نسبت به محلات خود عنوان کرد: یاوران شورا در بحث خدمات، فضای سبز، معابر و غیره اطلاعات دقیقی از محلات خود دارند که امیدواریم این دوره نیز همانند شورای چهارم ما را همراهی کرده و برای پیشرفت شهر تلاش کنیم.

وی درمورد یاوران شورا متذکر شد: یاری یاوران شورای شهر در اجرای طرح ها، مذاکرات و تملک ها مسبوق به سابقه بوده که انتظار میرود در این دوره نیز شاهده همراهی و همکاری این عزیزان در این زمینه ها نیز باشیم.

اصنافی از برگزاری جلسات منظم با یاوران شورا برای پیگیری و حل مشکلات و معضلات محله های منطقه شش شهرداری شیراز خبر داد.

 

شهردار منطقه شش نیز در این نشست عنوان کرد: ارتباط خوب و مستقیمی با یاوران شورا داشته ایم و تلاش کردیم مشکلات و معضلاتی را که به ما منتقل می کنند، درحد توان مرتفع کنیم.

حمیدرضا اسماعیلی همچنین گفت: با همکاری و همدلی یاوران شورا پیش خواهیم رفت و منتظر ارائه و بیان مشکلات و کمبودهای محلات از سوی این عزیزان هستیم.

 

در این جلسه یاوران شورای حاضر به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۲:۵۱

دیدگاه های شما