امروز: چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تشکیل اولین دبیرخانه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در شهرک سعدی

 رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در نشستی که با حضور معاونین و مسئولین شهرداری منطقه سه، یاوران شورا و معتمدین محلی در خانه محله شهرک سعدی برگزار شد، از تشکیل اولین دبیرخانه این کمیسیون در شهرک سعدی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مسعود زارعی در نشست با معاونین و مسئولین شهرداری منطقه سه، یاوران شورا و معتمدین محلی شهرک سعدی با اشاره به راه اندازی اولین دبیرخانه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در این محله گفت: راه اندازی این دبیرخانه، اقدامی در جهت بررسی درخواستهای شهروندان و همچنین پیگیری کلیه مطالبات مربوط به شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد.

وی از معتمدین و بزرگان شهرک سعدی درخواست همکاری با این دبیرخانه را نمود و افزود: مشارکت و همکاری شهروندان در امورات مربوط به شهر باعث ارائه خدمات هرچه بهتر خواهد شد.
 
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه جلسات دبیرخانه بصورت منظم و طبق برنامه زمان بندی برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این جلسات موضوعات مربوط به شهرک سعدی با نظرات کارشناسی مدیران شهرداری، یاوران شورا و معتمدین محله، دسته بندی و اولویت بندی می شوند تا در حیطه وظایف و اختیارات شهرداری مورد بررسی و پیگیری قرار گیرند.

ناظر شورای اسلامی شهر در شهرداری منطقه سه بر هم افزایی و تعامل دوسویه بین مردم و مسئولین تاکید کرد و افزود: در این خصوص یاوران شورای محله ها به عنوان پل ارتباطی بین مردم و شهرداری، ظرفیتی خوب برای ایجاد این تعامل محسوب می شوند.

زارعی اضافه کرد: البته نباید از ظرفیتهای دیگری چون مساجد، پایگاه های بسیج و هیئت های مذهبی نیز غافل شد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه فعالیتهای خوبی در حوزه های عمرانی و خدماتی در منطقه سه شهرداری انجام و یا در حال انجام است، تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر 50 میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرک سعدی در دست اجرا می باشد که اتمام این پروژه ها، در بهبود زندگی مردم این شهرک تاثیرگذار خواهد بود.

در ادامه نشست مسعود زارعی متذکر شد: همه تلاشمان بر این است که شرایطی فراهم شود تا همه نقاط شهر از خدمات شهرداری بطور یکسان بهره مند شوند.

گفتنی است در پایان این جلسه، مهندس محمد ابراهیم مختاری رئیس ناحیه شهرک سعدی به عنوان مسئول دبیرخانه رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان انتخاب شد.
انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰:۵۷

دیدگاه های شما