امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

لزوم حمایت شورای شهر شیراز از مجموعه‌های فعال فرهنگی

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز از لزوم حمایت شورا از موضوعاتی نظیر احیای فرهنگ ترافیک با برنامه ریزی و تولید محتوا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، علی اکبر سلطانی در حاشیه هفتمین مرحله برنامه قدردانی از رانندگان قانونمدار شیرازی به همت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز این کلانشهر و همکاری پلیس راهوار فارس گفت: شورای شهر شیراز موظف است تا در راستای موضوعاتی چون؛ احیای فرهنگ ترافیک با برنامه ریزی و تولید محتوا، حمایت لازم را داشته باشد تا ضمن توسعه فرهنگ مناسب، آرامش و امنیت روانی بیشتری در سطح شهر برای شهروندان رقم بخورد.

وی با بیان اینکه اساس مسائل فرهنگی بحث مردمی بودن و استفاده از ظرفیت آنهاست، افزود: مجمع خیرین شهر ساز و فرهنگ ساز یک مجموعه مردم نهاد است که به مسائل فرهنگی به صورت موضوعی به ویژه در حوزه شهروندی می‌پردازد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز ادامه داد:  شورا از مجموعه‌های مردم نهاد که فعالیت آنها دقیق، حرفه‌ای و  تخصصی است، حمایت و استقبال می‌کند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: در آینده قصد داریم از مجموعه‌های مختلفی که در موضوعات فرهنگی، بحث انتشار و توزیع فرهنگ را در بدنه مردمی شهر دارند و به صورت ویژه و تخصصی مد نظر قرار می‌دهند، حمایت خاص داشته باشیم.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳:۲۶

دیدگاه های شما