امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

خدمت به مردم با تعامل و هم‌افزایی شورای شهر و صداوسیما

جلسه اعضای شورای شهر شیراز با مدیرکل صداوسیمای فارس و معاونان وی به منظور هم افزایی و تاکید بر همراهی و همکاری دو مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، عصر روز یکشنبه اعضای شورای شهر شیراز میزبان مدیرکل صداوسیمای استان فارس و معاونان وی بودند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این نشست با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: انتخابات 28 خردادماه نشان از نگاه عمیق مردم به جریان انقلاب اسلامی خارج از نگاه های سیاسی داشت.

مهدی طاهری با تاکید بر سخنان رهبری در دیدار با هیئت دولت سیزدهم تصریح کرد: رهبری در این دیدار بر بازسازی انقلابی و احیای اعتماد مردم تاکید کرده و ما در شورای ششم نیز تلاش خواهیم کرد در حیطه اختیارات و در محدوده شهر شیراز به این دو مهم جامه عمل بپوشانیم.

وی با بیان شعار شورای ششم مبنی بر رساندن شیراز به جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) گفت: تمام دستگاه ها باید دست به دست هم داده که یکی از دستگاه های مهم رسانه ملی می باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: درکنار فعالیت های شورای شهر شیراز، رسانه ملی اگر در کنار ما باشد، به سهولت و در زمان کمتری به نتایج مدنظر رهبری خواهیم رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به لزوم همراهی سایر دستگاه ها برای رساندن شیراز به جایگاه سومین حرم اهل بیت(ع) اذعان داشت: اگر بتوانیم سایر دستگاه ها را با خود همراه کنیم، عقب ماندگی و معضلات مختلف را می توان جبران کرد.

به گفته مهدی طاهری کمترین کاری که برای شاهچراغ(ع) میتوان انجام داد، ساخت سریال امین ولایت خواهد بود.

 

مدیرکل صداوسیمای استان فارس در این نشست اظهار داشت: ما در یک برهه و نقطه طلایی هستیم و امیدواریم همه دستگاه ها با هم افزایی طمع شیرین خدمت را به مردم بچشانیم.

سید تقی سهرابی افزود: دولت اسلامی درحال شکل گیری است و همه ارکان حاکمیت شعار انقلابی داده و در عمل نیز شعارها را به منصه ظهور می رسانند.

وی با اشاره به کارکرد رسانه عنوان کرد: رسانه امین مسئولین و مورد اعتماد مردم است و ما با حضور در اینجا اعلام می کنیم که رسانه با تمام قوا در خدمت شماست تا هزینه های اداره شهر را کمتر کنیم.

این مقام مسئول اضافه کرد: مجموعه خدماتی که در مجموعه شورای شهر برنامه ریزی و شهرداری اجرا می کند، اگر بسترسازی رسانه ای شود و به خوبی به اطلاع مردم برسد، مردم مسئولین را برای رسیدن به اهداف همراهی خواهند کرد.

وی با ذکر اینکه شیراز یک شهر جهانی و متعلق به همه فارسی زبانان است، گفت: برای این شهر جهانی باید برنامه داشت و همه کسانی که میخواهند این شهر را مدیریت کنند، کمک و همراهی کرد.

مدیرکل صداوسیمای استان فارس با اشاره به شیراز بعنوان سومین حرم اهل بیت(ع) عنوان کرد: کارهای بسیارخوبی در این راستان انجام شده اما کارهای بسیار دیگری باید انجام شود تا به جایگاه مدنظر رهبری با بهره گیری از ظرفیت رسانه برسیم.

وی یکی از مطالبات به حق مردم را ساخت سریال امین ولایت عنوان کرد که با یک توافق نامه سه جانبه میان صداوسیما، مدیریت شهری و حرم مطهر شاهچراغ(ع) می توان آن را تولید کرد.

سهرابی با بیان اینکه آمادگی پوشش کامل جلسات صحن علنی شورای شهر شیراز را داریم، تصریح کرد: در آینده ای نزدیک تفاهم نامه ای میان شورای شهر شیراز و صداوسیمای فارس منعقد خواهد شد تا همکاری ها و اقدامات مشترک به نحو مطلوبی پیش برود.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۶:۳۲

دیدگاه های شما