امروز: چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مدل‌های درآمدی جدید از حوزه هوشمندسازی بررسی شد

جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری با کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز بصورت مشترک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، هفتمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز با حضور اعضای کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و کمیسیون هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز به صورت مشترک و با دستورکار بررسی مدل‌های درآمدی جدید از حوزه هوشمندسازی برگزار گردید.

در این جلسه رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری شیراز به ارائه گزارش در خصوص پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری اطلاعات از جمله پروژه فیبرنوری و دیتا سنتر شیراز به عنوان بزرگترین دیتاسنتر جنوب کشور پرداخت.

در این جلسه بر ظرفیت شیراز در حوزه IT تاکید و رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای شهر شیراز خبر از ورود جدی این کمیسیون به پرو‌ژه‌هایی در این حوزه داد.

در ادامه این جلسه و پیرو بازدید اعضای کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری از پرو‌ژه‌های پارک کوهستانی دراک و سایت میدان دوم میوه و تره‌بار شیراز با تاکید اعضا بر استفاده کردن از سرمایه‌گذاران و صنوف گردشگری برای رونق پارک دراک، موضوع برگزاری فراخوان ایده مطرح گردید.

محمدتقی تذروی، رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر شیراز ضمن صحه گذاشتن بر نظر دیگر اعضا مبنی بر بازنگری در طرح جامع پارک دراک، بر تهیه پیوست‌های فرهنگی، زیست محیطی و عمرانی برای طرح جامع جدید تاکید کرد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه مشکلات پروژه‌های کوچک پارک دراک باید هرچه سریعتر برطرف گردد، از شهرداری درخواست کرد که با تمام توان بر جذب سرمایه‌های کلان جهت اجرای پروژه‌هایی نظیر تله‌کابین و شهربازی بزرگ شیراز اقدام نمایند.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۵:۱۰

دیدگاه های شما