امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

از پیشکسوتان دفاع مقدس استان فارس تجلیل شد

در مراسمی با حضور مقامات استانی و شهری از پیشکسوتان دفاع مقدس استان فارس تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در اولین روز از هفته دفاع مقدس، آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس استان فارس با حضور آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، دکتر رحیمی استاندار فارس و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان استانی و شهری در شیراز برگزار شد.
در این مراسم از مهندس مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز که از ایثارگران دفاع مقدس و فرمانده میدانی محور مقاومت و رزمنده مدافع حرم بودند، با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
در متن لوح تقدیر رئیس شورای اسلامی شهر شیراز که به امضای آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، دکتر رحیمی استاندار فارس و سرهنگ کوشکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس رسیده است، آمده:
«حمد و سپاس پروردگار سبحان را که در مجد و عظمت اسلام ناب محمدی و در پرتوی انوار هدایت بخش قرآن و عترت، لیاقت و فرصت حضور در سنگرهای جهاد، مقاومت و حراست از کیان، عزت و شرافت ایران اسلامی را نصیبمان ساخت.
سلام و درود خداوند بر مجاهدان راهش و پیشکسوتان جهاد مقاومت که سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله حسین(ع) را الگوی خود قرار داده و در ادامه مسیر استکبارستیزی، مبارزه با ظلم و جور، به فرمان ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی لبیک گفتند و در راه اعتلای انقلاب اسلامی و عزت، شرف و استقلال ایران اسلامی از ایثار بالاترین سرمایه های خود دریغ نورزیدند.
در گام دوم انقلاب و همزمان با چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، برخود فرضا دانستیم تا از ایثارگری، تلاش و مجاهدت های ارزمند شما پیشکسوت عزیز که یادگار دوران سراسر افتخار و حماسه در هشت سال دفاع مقدس می باشید، تشکر و قدردانی نماییم.
امید است در سایه عنایت حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قواحضرت امام خمانه ای(مدظله العالی) و در راستای اعتلای پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق آرمان های والای حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) و شهیدان سرافراز انقلاب و دفاع مقدس، موفق و پیروز باشید.»

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۱:۵۷

دیدگاه های شما