امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

اولین نشست ناظر شورا با یاوران شورا در منطقه 10

اولین نشست صمیمانه ناظر شورای شهر در منطقه ده شهرداری شیراز، رئیس کمیته مرکزی یاوران شورای شهر و شهردار منطقه ده با یاوران شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، رئیس کمیته مرکزی یاوران شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه با اشاره به حضور مهندس اسکندری به عنوان ناظر شورای شهر در منطقه ده شهرداری شیراز اظهار داشت: اسکندری چهره ای جوان و توانمند و آشنا به مسائل عمرانی و شهرداری می باشد و در این دوره با حضور وی که بعنوان رئیس کمیسیون عمران است، شاهد اتفاقات بسیار خوبی در حوزه عمران خواهیم بود.

ناظر شورای شهر در منطقه ده نیز با اشاره به اهمیت حضور یاوران شورا در محلات تصریح کرد: یاوران شورا بازوان نقطه اعتماد و چشم بینای شورا و شهرداری بوده و هستند و پیگیری موارد یاوران از وظایف ماست .

اسکندری همچنین گفت: این منطقه به لحاظ وسعت و شرایط جغرافیایی شرایط ویژه ای دارد و با همت مدیران منطقه در آینده ای نزدیک با توجه به افتتاح آزادراه شیراز اصفهان این منطقه بعنوان دروازه شهر و ورودی اصلی به شهر شیراز شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز عنوان کرد: این منطقه شهرکهای منفصل بسیاری دارد و برای هر شهرک باید نسخه واحدی نوشت.

اسکندری از برگزاری جلسات و بازدید منظم با یاوران شورا و شهروندان در روزهای دوشنبه برای پیگیری و حل مشکلات و معضلات محله های شمال غرب خبر داد.

شهردار منطقه ده نیز در این نشست عنوان کرد:  به دلیل تغییرات اقلیمی در فصل های پاییز و زمستان خطر سیلاب وجود دارد و این منطقه با برنامه ریزی های خوبی که داشته آمادگی کامل جهت رفع این مشکل دارد.

 پس از این نشست نیز؛ شهردار و ناظر شورا در شهرداری منطقه ده از شهرکهای خبازان، آرین و گودخراسانی در شهرک گویم در پی درخواست‌های مردمی و پیگیری مطالبات شهروندان این شهرک ها بازدید کردند.

در این بازدید سعید معصومی شهردار منطقه ده با همراهی علیرضا اسکندری ناظر شورا در منطقه پیگیری و تصمیم گیری در خصوص اولویت بندی ، برنامه ریزی و تصویب اقدامات لازم برای تسریع در روند بررسی مشکلات شهروندان این شهرک ها در دستور کار شهرداری و ناظر شورای اسلامی شهر قرار دادند.

گفتنی است بازدید بقیه محلات در دستور کار هفته های آتی قرار دارد.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۱:۱۳

دیدگاه های شما